Jan 10

DDB radītais Dobeles Dzirnavnieka iepakojums uzvar prestižā konkursā

DDB radītais Dobeles Dzirnavnieka iepakojums uzvar prestižā konkursā

Dobeles Dzirnavnieks šogad saņēmis augstāko novērtējumu Pasaules Iepakojuma organizācijas (World Packaging Organisation) rīkotajā starptautiskajā konkursā Worldstar for Packaging. Prestižo balvu Dobeles Dzirnavnieks saņems par kārbu sēriju bakalejai, pārslām un sausajiem maisījumiem.

Jānis Birznieks, DDB Dizaina nodaļas vadītājs un Dobeles Dzirnavnieka iepakojumu dizaina autors ir īpaši gandarīts par paveikto: "Dobeles Dzirnavnieks ir pieredzes bagāts uzņēmums, kas daudzu gadu garumā ir attīstījis vairākas produktu līnijas. Visiem uzņēmumā ražotajiem produktiem bija jārada vienots, viegli nolasāms un mūsdienīgs iepakojumu dizains. Apzinot Dobeles Dzirnavnieka bagāto vēsturi, izcelsmi un zīmola personību, izvirzījām mērķi – radot jaunos iepakojuma dizainus, panākt, ka, neskatoties uz demokrātisko cenu, pircēji Dobeles Dzirnavnieka produktus uztvertu kā kvalitatīvus un mūsdienīgus."

Dobeles Dzirnavnieka un DDB komanda saka lielu paldies projektā iesaistītajiem - fotogrāfiem Mārim Ločmelim un Andrejam Zavadskim, kulinārijas portāla www.cetrassezonas.lv galvenajai redaktorei Signei Meirānei un visiem pārējiem.

Worldstar for Packaging ir lielākais profesionālais konkurss pasaulē, un konkursa balva ir ievērojams sasniegums iepakojuma nozarē. Pasaules Iepakojuma organizācija (PIO) konkursu rīko kopš 1970. gada, aicinot pieteikt dalībai nacionālo konkursu žūriju izvirzītos labākos iepakojumus no Eiropas, Āzijas, Amerikas, Austrālijas.

Šī gada konkursā piedalījās 316 darbi no 33 valstīm. Uzvarētājus noteica starptautiska žūrija - 25 eksperti no PIO Valdes, nacionālajām un reģionālajām iepakojuma organizācijām.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.