Mar 03

DDB radošā reklāmas darbnīca

DDB radošā reklāmas darbnīca

Latvijas Mākslas akadēmija sadarbībā ar reklāmas aģentūru DDB Latvija, radi!2015 nedēļas ietvaros, aicina Tevi uz semināru un radošo darbnīcu par radošas, un atbildīgas reklāmas idejām, un to nozīmi Latvijā. Pasākuma pirmajā daļā DDB Latvija radošā komanda iepazīstinās ar pāris projektiem un darbu reklāmas nozarē, bet otrajā daļā vadīs radošo darbnīcu, kurā ģenerēsim idejas un koncepciju kādam konkrētam darba uzdevumam. Nāc, radi, parādi!

Norises laiks un vieta: 10.martā no pulksten 9:30 līdz 14:00 Latvijas Mākslas akadēmijas otrajā korpusā (K2 / pagalmā). Adrese: Kalpaka bulvāris 13, Rīga.

Pieteikums pasākumam jānosūta līdz 9. martam uz e-pastu: aija.freimane@lma.lv

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.