Nov 14

DDB saņem Password 2012 Grand Prix

DDB saņem Password 2012 Grand Prix

Tā vēl nekad nav bijis - Password 2012 mārketinga sasniegumu konkursā žūrija apbalvo tikai vienu aģentūru, un visas četras balvas nonāk DDB Latvija rokās. Esam sajūsmā!

Grand Prix un zelts sociālo kampaņu kategorijā tika piešķirts SSE Riga Alumni ziedošanas kampaņai. Tā ir inovatīva ziedošanas platforma, kas palīdzēja SSE Riga sasniegt augstāko iesaistes rādītāju Eiropā, proti, 33% jeb katrs trešais augstskolas absolvents ziedoja līdzekļus studentu stipendijām. Par labāko mazbudžeta kampaņu tika atzīta Ventspils - valsts valstī, kas Ventspils pilsētai palīdzēja ne vien iegūt 250 000 eiro vērtu mediju uzmanību, par to nemaksājot ne eiro, bet arī sasniegt jaunu tūristu rekordu - 500 000. Biznesa kategorijas augstāko apbalvojumu nopelnīja OKartes Bibliotēka. Tā bija kampaņa, kas dažu dienu laikā piesaistīja visas Latvijas uzmanību, un tā rezultātā par 27% pieauga to cilvēku skaits, kuri kā pirmo priekšapmaksas karti izvēlētos OKarti. 

Password  iesniegtās kampaņas tika vērtētas pēc šāda sadalījuma: 50% efektivitāte, 25% radošais izpildījums un 25% izvēlētie mediju kanāli. Konkursam tika iesniegtas 34 mārketinga kampaņas, kuras izvērtēja žūrijas komisija dažādu jomu ekspertu sastāvā.

Šogad DDB tikai nostiprina Latvijas efektīvākās aģentūras titulu, jo Password konkursa deviņu pastāvēšanas gadu vēsturē mums ir izdevies iegūt 4 Grand Prix, un 14 DDB kampaņas ir nokļuvušas līdz finālam.

Password konkursa mērķis ir apzināt efektīvākās mārketinga kampaņas un izcelt labākos veidus, kā reklāma un mārketinga aktivitātes rada reālu pievienoto vērtību biznesam. Konkurss tiek organizēts sadarbībā ar Amerikas mārketinga asociāciju, tādēļ kampaņu vērtēšanā tiek izmantoti starptautiskie EFFIE kritēriji. EFFIE ir viens no prestižākajiem mārketinga efektivitātes konkursiem, kurš tiek rīkots 30 dažādās pasaules valstīs. 

Paldies žūrijai par drosmi, klientiem par uzticību, sadarbības partneriem par atbalstu un DDB komandām par dedzību, ticību un neatlaidību! Esam apņēmības pilni tā turpināt! 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.