Mar 12

DDB starp izcilākajiem arī Baltic Communication Awards 2019

DDB starp izcilākajiem arī Baltic Communication Awards 2019

Ar gandarījumu esam pārnesuši mājās 6 godalgas no lielākā komunikācijas nozares konkursa Baltijā Mi:t&Links Baltic Communication Awards 2019, kļūdami par otro apbalvotāko aģentūru šajā festivālā.
Zelta un sudraba godalgas tika Latvijas Futbola Federācijas prezidenta kandidāta Kaspara Gorkša priekšvēlēšanu kampaņai, ko radījām kopā ar sabiedrisko attiecību aģentūru Nords Porter Novelli un citiem partneriem. Kampaņa saņēma godalgas Publisko attiecību un Bezbudžeta kategorijās. Tas mums ir īpašs novērtējums, kas vēlreiz ļauj godināt šī projekta virzītājspēka Edgara Skultes piemiņu.
Divus sudraba apbalvojumus Integrētās komunikācijas un Starptautiskās komunikācijas kategorijās saņēmām par LiveRiga projektu Insider’s guide to Riga, kas jau otro gadu pēc kārtas palīdzējis Rīgai un Latvijai kļūt par straujāk augošo tūrisma galamērķi Eiropas Savienībā.
Pie sudraba godalgas tikām arī Digitālo komunikāciju kategorijā par Vislavijas Šķiratlona kampaņu, ko veidojam kopā ar Latvijas Zaļo Punktu. Šķiratlona aktivitātes sekmējušas strauju izaugsmi atkritumu šķirošanā, divu gadu laikā Latvijas šķirotāju skaitam pieaugot par 11%, kas ir aptuveni 100 000 cilvēku.


Savukārt bronzas godalgu Sponsorēšanas kategorijā ieguva kopprojekts ar Deep White – LIDO Skanīgākā Tautas Dancotava. Šī projekta ietvaros tautā populārais restorāns Lido kļuva par dejotāju un dziedātāju neformālo tikšanās vietu, pievienojot savu artavu svētku atmosfērai Simtgades Dziesmu un deju svētku laikā.
Mi:t&Links Baltic Communication Awards ir Baltijā lielākais komunikācijas nozares konkurss, kurā šogad 15 kategorijās kopumā tika iesniegti 185 darbi no 5 valstīm. Darbus vērtēja starptautiska žūrija, kas pārstāv biznesu, valsts administrāciju, akadēmiskās aprindas, radošās industrijas un nevalstiskās organizācijas.
Izsakām pateicību klientiem un partneriem par uzticēšanos, uzdrīkstēšanos un lielisko sadarbību. 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.