Jūl 18

DDB nosvin Dziesmusvētkus ar vērienu

DDB nosvin Dziesmusvētkus ar vērienu

Simtgades Dziesmu un Deju svētki nenoliedzami bija īpašs notikums visai Latvijai un arī DDB komandai - likām lietā visu savu radošo un organizatorisko potenciālu, lai kopā ar saviem partneriem izdzīvotu šo notikumu visā krāšņumā – mēs to izdziedājām, izdejojām, uzzīmējām un katrs atsevišķi baudījām arī klātienē, līdz ar to varam apgalvot, ka esam bijuši Dziesmusvētkos līdz ausīm.

Ar Elektrum draudzīgo enerģiju iedarbinājām svētkus ikvienā mājā, pagalmā un pat Dziesmusvētku gājienā - īpašajos Elektrum enerģijas punktos uzlādējām gājiena dalībniekus ar saviem un visas Latvijas iesūtītajiem sveicieniem. Tā teikt, ir enerģija – ir svētki!

Elektrum - Draudzīga enerģija ir visur! from DDB Latvia on Vimeo.

Roku rokā ar LMT iedrošinājām ikvienu pacelt galvu augstāk, iztaisnot muguru, piecirst kāju un atspēkot mītus par latviešiem, kurus paši vien laiku pa laikam daudzinām. Kas vēl, ja ne milzīgais svētku kopā būšanas spēks, pierāda, ka esam diži un vareni? Ja varam Dziesmusvētkos, varam vienmēr!

LMT - #AtspēkoMītu from DDB Latvia on Vimeo.

Svētku laikā kopā ar LIDO aicinājām izdejoties un izdziedāties uz nebēdu arī visus tos, kas šogad nav dalībnieku rindās, bet tomēr labprāt izbauda svētkus uz pilnu klapi. Kur? Sākumā jau LIDO Atpūtas centrā krastmalā, kas uz svētku laiku pārtapa par “Skanīgāko tautas dancotavu”. Bet LIDO Vērmanīša atklāšanas svētkos apmeklētāji varēja rādīt ko māk turpat pie kasēm! Proti, maksājot ar dziesmu vai deju, ikviens ieguva iespēju iestiprināties par puscenu. Nu, vai tie nav īsti svētki?

LIDO Par īstiem svētkiem from DDB Latvia on Vimeo.

Tāpat neaizmirsām arī par labākajām atkritumu šķirošanas tradīcijām un svētkiem draudzīgā veidā kopā ar Latvijas Zaļo punktu atgādinājām lūkoties pēc šķirošanas konteineriem, sakopjot svinību vietu atbildīgi. Mežaparka estrādē ikviens varēja ne tikai uzzināt, ko nozīmē pareizi šķirot atkritumus, bet arī nokļūt virtuālajā realitātē un ar 360° video palīdzību ieraudzīt, kā izskatās Getliņu atkritumu poligonā un kā tiek pārstrādātas PET pudeles.

meme.png

Galu galā, kopā ar Circle K mudinājām baudīt savu iemīļoto kafiju svētku noskaņās no īpašām krūzēm, kuras aicinājām iemūžināt bildēs, apceļojot Latviju. Jo svētkus var svinēt arī ceļāDZ_D_CircleK_kruze_ok_new_3-2_490x232.jpg

Sakām milzīgu paldies mūsu sadarbības partneriem par uzticēšanos.

Uz sadziedāšanos un sadejošanos 2023. gadā!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.