Jan 10

DDB un airBaltic rada pasaulē pirmo rentgena apsveikumu

DDB un airBaltic rada pasaulē pirmo rentgena apsveikumu

Ziemassvētkos parasti vēlamies iepriecināt un pārsteigt savus tuvos.

airBaltic šogad nolēma pārsteigt visu pasauli, radot vēl nebijušu Ziemassvētku apsveikumu. Šo apsveikumu jau pamanījuši un publicējuši pasaulē zināmie mārketinga portāli Creativity un Ads of the World, kā arī pašmāju vadošais portāls 7guru.

Pirmo reizi pasaulē tapa pilnībā no rentgena fotogrāfijām veidota animācijas filmiņa.Ziemassvētku stāsts tika izspēlēts lidostā "Rīga" drošības zonā uz bagāžas lentes. Par galvenajiem varoņiem stāstā iejutušies - 10 ceļojumu koferi, 12 atslēgas, 2 matu fēni, 2 matu sukas un 3 ķemmes, dažādas monētas 10 eiro vērtībā, 4 krāsu zīmuļu iepakojumi, 5 austiņas, 32 rotas un 16 papīra saspraudes.

Apsveikums stāsta par cilvēku, kas dodas pasaulē meklēt ideālo dāvanu. Apceļojot visu pasauli, viņš saprot, ka nav labākas dāvanas par mīlestību, ko var atrast tepat mājās.

Šis unikālā projekta radošā direktore Una Rozenbauma stāsta: "Man vienmēr ir šķitis fascinējoši iztēloties to, kas notiek ar mūsu čemodāniem ceļojuma laikā. Mūsu versija ir tāda, ka ceļotāju bagāžā notiekošais ir piedzīvojums ar ļoti laimīgām beigām. Radot šo darbu, mēs izbaudījām patiesu jaunatklājēju prieku vairākas reizes. Vispirms jau tāpēc, ka  daudzas parastas lietas, skatoties uz tām caur rentgena stariem, kļūst pavisam savādākas, kā no citas pasaules.  Priecājāmies arī par to, ka izrādās, pirms tam vēl neviens nebija veidojis animāciju no rentgena skanējumiem. Manuprāt, filma izdevusies patiešām sirsnīga."

Vēlamies pateikt lielu paldies lidostai "Rīga" par iespēju pabūt drošības pārbaudes zonā un radīt šo Ziemassvētku stāstu! 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.