Mar 04

DDB un BalticMiles radītā kampaņa triumfē Dubaijā

DDB un BalticMiles radītā kampaņa triumfē Dubaijā

Klientu lojalitātes stiprināšana ir viens no katra uzņēmuma svarīgākajiem uzdevumiem, ko šogad teicami paveikusi BalticMiles komanda. Roku rokā ar DDB Latvija pagājušā gada nogalē tika izstrādāta BalticMiles kampaņa We Love to Give You More, kas 27. februārī vispasaules lojalitātes programmu konferencē Loyalty 2013 Dubaijā ieguva galveno balvu nominācijā Tehnoloģijas un inovācija.

BalticMiles kampaņas We Love to Give You More pamatā bija iespēja ievērojami palielināt sakrāto punktu skaitu, iesaistot BalticMiles kartes lietotājus aktīvākā punktu krāšanā ar spēles elementiem, kā arī rosinot iepazīties ar jauno BalticMiles partneru piedāvātajām iespējām.

Kampaņas rezultāti liecina, ka sasniegts BalticMiles iekšējais lietotāju iesaistes rekords, kā arī ievērojami pārspēti nozares vidējie rādītāji pasaulē.

Zīmīgi ir tas, ka kampaņa tika veidota, ņemot vērā pašu klientu ieteikumus un idejas, kā attīstīt jau esošo punktu krāšanas sistēmu, lai mudinātu tajā iestaistīties gan jaunos, gan esošos BalticMiles klientus. Aicinājums piedalīties programmas veidošanā izraisīja lielu atsaucību - BalticMilesfacebook lapā tika saņemti vairāk nekā 400 ieteikumi. Lietotāju iesūtītās idejas drukātā formātā būtu līdzvērtīgas 500 lappušu biezai grāmatai. 

Konference Loyalty 2013 Dubaijā tika organizēta, lai sniegtu ieskatu globālajās tirgus tendencēs, veicinātu veiksmīgas pieredzes apmaiņu lojalitātes programmu veidošanā, kā arī lai dibinātu kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem pasaules mērogā. 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.