Mar 06

DDB un CSDD #Dzīvībasjosta saņem bronzu "Baltic Communication Awards 2017"

DDB un CSDD #Dzīvībasjosta saņem bronzu "Baltic Communication Awards 2017"

Šogad festivālā "Baltic Communication Awards 2017" startējām ar diviem darbiem - CSDD kampaņu #Dzīvībasjosta un Samsung Electronics kampaņu "Single Socks". Abi darbi iekļuva finālā, un #Dzīvībasjosta sociālo kampaņu kategorijā ieguva godpilno 3. vietu.

CSDD kampaņa #Dzīvībasjosta bija kā turpinājums pirms gada aizsāktajai kampaņai ar mērķi vērst pasažieru uzmanību uz drošības jostu lietošanu automašīnu aizmugurē. Radošo ideju smēlāmies no pieredzes lidmašīnās, kur pirms katra lidojuma stjuarte instruē pasažierus par drošības noteikumiem un kā vienu no pirmajiem - aicina piesprādzēties. Eksperimentālie video (ieliekam abus video) guvuši iespaidīgi lielu un strauju atsaucību. Kopā video skatījumu skaits sociālajos tīklos sasniedza teju pusmiljonu un vairāk nekā 4800 cilvēku jau dalījušies ar šiem video. Par CSDD kampaņu informēja ziņu kanāli un rakstīja vadošie ziņu interneta mediji. Rezultātā 2016. gadā par 25% ir samazinājies bojā gājušo autovadītāju un pasažieru skaits, turklāt pagājušais gads ir bijis drošākais uz Latvijas ceļiem.

CSDD / Life belt/ Case study from DDB Latvia on Vimeo.

Samsung Electronics "Single Socks" bija pirmais iepazīšanās portāls vientuļajām zeķēm - tām, kuras pazudušas pirms Samsung Addwash veļasmašīnas radīšanas, jo pēc tam visām vientuļajām zeķēm ir pielikts punkts. Savukārt, lai iepriecinātu ne tikai zeķes, bet arī to nēsātājus, projektā bija iespēja laimēt jauno veļasmašīnu visās trīs Baltijas valstīs.

Pilnu "Baltic Communication Awards 2017" uzvarētāju sarakstu var apskatīt šeit. Apbalvošanas ceremoniju bildēs var aplūkot šeit.

"Baltic Communication Awards 2017" ir svarīgākais komunikāciju pasākums Baltijas valstīs pēdējā desmitgadē, kas pulcē spēcīgākos nozares profesionāļus, viedokļu līderus un stratēģiski domājošus uzņēmumus. "Baltic PR Adwards" žūrijā kā katru gadu tika pulcēti starptautiski eksperti no Baltijas un Rietumeiropas valstīm.

 

 

Komentāri

Jaunumi

Rādīt vēl
Vai pārlekt uz gadu
DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2018