Dec 06

DDB un ziedot.lv kopā jau 10 gadus

DDB un ziedot.lv kopā jau 10 gadus

Laiks skrien, un skrien arī gadi. Novembra beigās labdarības organizācija ziedot.lv svinēja 10 gadu jubileju kopš dibināšanas. DDB bija tas gods izstrādāt nozīmīgā pasākuma ielūgumus, 10 gadu pārskatu par padarīto un iedvesmojošu video, kurš pirmizrādi piedzīvoja ziedot.lv jubilejas ballē Nacionālā teātrī.

Esam bijuši blakus ziedot.lv organizācijai dzimšanas brīdī, radot zīmola identitāti un kopš tā laika aktīvi iesaistījušies vairāku projektu radīšanā un īstenošanā. Pēdējos gados kopā ar ziedot.lv radījām pārtikas banku Paēdušai Latvijai un projektu Laimīgai Latvijai. Tāpat pielikām roku pie ziedot.lv kioska vizuālā izskata un nupat operatīvi reaģējām uz traģiskajiem notikumiem Zolitūdē, kas ļāva pie esošajiem 13 miljoniem latu, kas saziedoti 10 gadu laikā Latvijas labklājībai, pieplusot vēl 918 798 latu traģēdijā cietušajiem. Paldies visiem mūsu klientiem un sadarbības partneriem, kas enerģiski iesaistījušies un atbalstījuši ziedot.lv šo daudzo gadu laikā.

Tās ir neredzamas saites, kas mūs visus vieno. Un tikai kopā mēs varam būs spēcīgi un pārtikuši. Ne katrs par sevi. Ne tad, ja kādam ir grūti. 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.