Nov 15

DDB – viens no labākajiem darba devējiem Latvijā

DDB – viens no labākajiem darba devējiem Latvijā

Labs šoreiz nāca nevis ar gaidīšanu, bet ar ļoti patīkamu pārsteigumu! Prezidenta pilī ikgadējā Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) gada balvas pasniegšanas ceremonijā tikām pie apbalvojuma un titula – labākais darba devējs profesionālo pakalpojumu nozarē.  LDDK Gada balva ir novērtējums sociāli atbildīgiem uzņēmumiem, kas ar savu piemēru vairo Latvijas uzņēmējdarbības un darba devēju reputāciju.

Patiesi priecājamies un esam lepni, ka DDB novērtēts kā viens no uzņēmumiem, kas rūpējas ne tikai par savu un savu sadarbības partneru izaugsmi, bet sniedz ieguldījumu arī Latvijas kopējā attīstībā. To apliecina ne tikai nopelnītais apbalvojums, bet arī skaitļi un fakti. Dienas Biznesa veidotajā radošo un reklāmas aģentūru topā DDB ierindojas pirmajā vietā – ar vairāk nekā 3 miljonu eiro neto apgrozījumu 2018. gadā un valstij nodokļos nomaksātiem 767 tūkstošiem eiro. Turklāt šie skaitļi nerastos, ja vien mums nebūtu mūsu lielās – 43   talantīgo cilvēku – komandas un mūsu sadarbības parteru, no kuriem daudzi arī ir līderi savās nozarēs. Kopā esam varens spēks!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.