Jan 10

DDB Ziemassvētku filmas. Oskar, mēs nākam!

DDB Ziemassvētku filmas. Oskar, mēs nākam!

To var saukt par tradīciju, Ziemassvētku priekšvēstnesi vai nepiepildītiem sapņiem pēc Holivudas, taču fakts paliek nemainīgs. Jau izsenis DDB, Nords Porter Novelli un NECom darbinieki saliek savas galvas un talantus kopā, lai pašu priekam veidotu neaizmirstamas bezbudžeta filmas.

Šogad, pateicoties "nopietnajiem" pasaules gala draudiem, filmu tēma bija - "Ģēniju pēdējie vārdi". Un atkal filmas lika runāt par aktierspēles, režijas un operatoru iemaņuacīmredzamo izaugsmi, kas tikai pierāda, ka arī par nelieliem līdzekļiem var tapt šedevri.

Grand Prix ieguva un slavas laurus plūca komanda ar Antona Čehova pēdējiem vārdiem: "Sen nebiju dzēris šampanieti", kuras orģinālmūziku komponējis multimākslinieks Zagga. Komandas sastāvā: Aldis Ozoliņš, Lita Nolberga, Nora Kirta, Dmitrijs Pavlovs, Nauris Solovjovs un Artis Krilovs.

Ar pārējām filmām varat iepazīties šeit:

"Oh wow, oh wow, oh wow" (Stīvs Džobs)

"Viss ir ilūzija" (Mata Hari)

"Kur ir mans pulkstenis?" (Salvadors Dali)

"'Te nu viņa ir!" (Kleopatra)

"Šī mašīna liekas OK." (Airtons Senna)

"Pēdējo dzērienu, lūdzu." (Džeks Daniels)

"Tā bilde ir šausmīgi putekļaina." (Džesijs Džeimss)

"O, garšīgi, paldies!" (Johanness Brāmss)

"Neizjauc manus riņķus" (Arhimēds) 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.