Dec 04

Dinamo Rīga izaicina!

Dinamo Rīga izaicina!

Cik gatavi esam pēdējā brīža piedāvājumiem aktivitātēm, kuras nekad neesam mēģinājuši? Īpaši, sev ierastā dienas rutīnā vai dienā, kad plāni vakaram jau ir nosprausti. Lai aktualizētu DINAMO RĪGA spēles tiem, kas nekad tās nav vērojuši klātienē, DINAMO RĪGA novembra mājas spēļu dienās devās ielās, lai īsi pirms spēles piedāvātu alternatīvu - nevis doties mājās ar vilcienu vai iet iekšā kino zālē ar iegādāto biļeti, bet doties līdzi uz Arēna Rīga un pirmo reizi noskatīties hokeja spēli klātienē. Atteikumu bija daudz, samulsušo arī, taču drosmīgie atradās, un piedzīvoja ne tikai ekskursiju aizkulisēs un Dinamo Rīga tikšanos ar hokejistiem, bet arī spēles skatīšanos īpašā ložā. To, kā PIRMĀ REIZE izvērtās, skaties video

Decembra mēnesī tradīcija turpinās, bet šoreiz jau citā formātā.
Taču princips tas pats - vai esi gatavs braukt uz Arēna Rīga TAGAD?

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.