Mar 19

2 DDB darbi "Password 2014" jeb Latvijas Effie finālā

2 DDB darbi "Password 2014" jeb Latvijas Effie finālā

Saņēmām priecīgu ziņu - divi no trim DDB iesniegtajiem darbiem iekļuvuši mārketinga sasniegumu konkursa "Password 2014" finālā. LMT zīmola maiņas kampaņa iekļuvusi finālā biznesa kategorijā, savukārt Statoil ceļabiedru kampaņa finālā pārstāv mazbudžeta kategoriju. Jau 26. martā "Password 2014" konferences ietvaros kampaņas tiks prezentētas klātienē, un žūrija pēc tām noteiks Grand Prix ieguvēju.

"Password" konkurss norit jau desmito gadu, un līdz šim DDB ir apbalvotākā aģentūra, iepriekšējā gadā triumfējot visās kategorijās un saņemot Grand Prix par SSE Riga ziedošanas kampaņu. Kā aģentūra lepojamies ar šīm uzvarām, jo tās norāda, ka idejai un biznesa rezultātiem ir "jāiet roku rokā". Citiem vārdiem sakot, mārketinga kampaņām jābūt ne tikai radošām, bet arī efektīvām. 

Mārketinga sasniegumu konkurss "Password 2014" primāri vērtē kampaņas rezultātus jeb efektivitāti. Tie sastāda 50% no vērtējuma. Atlikušie 50% tiek sadalīti uz pusēm - 25% par radošumu, 25% par komunikācijas kanālu izvēli.

Turam īkšķus!

 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.