Jūn 13

Divi jauni spēlētāji DDB radošajā sastāvā

Divi jauni spēlētāji DDB radošajā sastāvā

Sāksim ar Džinu. Džina pievienojusies DDB komandas radošajiem prātiem, lai dotu savu artavu tekstu rakstīšanā un idejās. Džina gribētu būt reperis, un viņai ir dziesma katrai dzīves situācijai. Ja pie rokas nav Spotify, tad savas dzīves dziesmu Džina var nospēlēt pati. Viņai nepietika ar mūzikas skolas absolvēšanu vienreiz, tāpēc viņa to izdarīja divreiz – vispirms klavierspēlē, pēc tam spēlējot flautu.

Ja Džina nudien kādreiz būs reperis, iespējams, viņas pirmā albuma nosaukums būs “Heitoju Sintaksi”, jo viņa uzskata, ka svarīgāk ir koncetrēties uz tīru un precīzu domu, nevis piebārstīt tekstu ar komatiem. Bet arī to viņa var, ja ļoti vajag. Reklāmai Džina pieiet skrupulozi, profesionāli un ar saviem principiem. Lūk, viens no tiem: “Domāšana ir darbs, nevis trallallā atklāsmes!”

Pie mums Džina ieradusies no radošās komandas, kura strādā pie labi zināmā pilsētas festivāla Piena svētki – notikuma, kas vienmēr izceļas ar oriģinalitāti, asprātību un spridzina ar pozitīvām noskaņām. Ak jā, Džinas sapņu klients ir Adidas, jo impossible is nothing.

Turpināsim ar Tomu, mūsu jauno dizaineri. Sen senos laikos Toms sāka savu karjeru reklāmas aģentūrā Mooz, tad pa vidu karjerai iestājās Latvijas Mākslas akadēmijā un absolvēja Vizuālās komunikācijas katedru, lai atgrieztos nozarē ar jaunu sparu. Katram, kurš nogaršojis reklāmu un mēģinājis ar vienu kāju pabūt akadēmiskajā vidē, uzreiz būs skaidrs, kāds varoņdarbs tas ir. Turklāt LMA pieredze arī izskaidro faktu, ka no Toma brainstormu piezīmēm (vai precīzāk, pie-zīmējumiem) varētu veidot izstādi. Toma mākslinieciskās prasmes ir izkoptas līdz meistarībai gan strādājot programmās, gan ar zīmuli un lapu.

Ja sarunā ar Tomu iezogas neveikls klusums, ņemiet kādu drošu tēmu. Piemēram: cilindri, vārsti, sveces un motora rīboņas toņkārtas. Toma aizraušanās ir motocikli un ceļošana. Perfekti, ja to var savienot.

Ar Toma un Džinas pievienošanos DDB komandai, arī mums ir izdevies perfekti savienot pieredzi ar degsmi un repa bītus ar motocikla dārdoņu. Sveicam ar pievienošanos dream team!

 

 

 

 

 

 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.