Dec 16

Dod pieci cilvēcībai!

Dod pieci cilvēcībai!

Dzīves beigās rūpes ir tikpat svarīgas kā sākumā, tomēr Latvijā daudziem neārstējami slimiem cilvēkiem atbalsta pietrūkst. Kopīgiem spēkiem mēs varam to mainīt! Tieši tāpēc kopā ar sabiedriskajiem medijiem – Latvijas Radio, Latvijas Televīziju un lsm.lv – esam radījuši labdarības maratona Dod pieci! kampaņu #CilvēcīgasBeigas, kas šogad veltīta paliatīvajai aprūpei.

Ar kampaņu pievēršam sabiedrības uzmanību tam, ka neārstējami slimiem cilvēkiem un viņu tuviniekiem nepieciešams tikpat liels atbalsts kā mazuļiem un viņu vecākiem. Daudzus slimniekus jāpieskata 24 h diennaktī, un viņiem vajadzīgas arī dārgas aprūpes lietas, kuras tuvinieki bieži vien nevar atļauties. Tāpēc aicinām piedalīties Dod pieci! un ziedot ar dziesmu. Arī tavi 5 eiro var kļūt par vienu šķidrās pārtikas ēdienreizi cilvēkiem, kuri paši vairs paēst nevar. Turklāt slimnieki varēs saņemt arī fizioterapeita, aprūpētāja un uztura speciālistu palīdzību, kā arī speciālizētā transporta pakalpojumus un higiēnas lietas.

Labdarības maratonu no 17. decembra sešas diennaktis pēc kārtas, neizejot no īpašās stikla studijas Doma laukumā, vadīs  Latvijas Radio 5 – pieci.lv dīdžeji Toms Grēviņš, Marta Grigale un Magnuss Eriņš. Viņi atskaņos dziesmas par ziedojumiem un studijā uzņems daudzus interesantus viesus, lai diskutētu par to, kā Latvijā ikvienam nodrošināt cilvēcīgas dzīves beigas. Piedalies arī tu labdarības maratonā un  klausies, kā tavs ziedojums jeb tava izvēlētā dziesma skan no Dod pieci! studijas. Ziedo jau tagad dodpieci.lv

dod5_KV_1_2_horizontalie-2_490x232.png

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.