Dec 21

Eglīte novērtēs!

Eglīte novērtēs!

“Katru gad no jauna” mēs vienus un tos pašus pantiņus skaitām. Bet tas, ko mēs neiedomājamies, ka eglītei tāpat kā Znarokam arī ir jūtas. Un ikreiz viņa saposusies gaida, kad būs kaut kas svaigs un skaists, bet izrādās “Skuju tev”!

LMT "Eglīte novērtēs" - Psihoterapeits from DDB Latvia on Vimeo.

Tāpēc šī gada LMT telefonu pārdošanas kampaņā mēs sapratām, ka vienīgā, ar ko kaut kas nav kārtībā, ir mūsu pantiņu skaitīšanas tehnika. Tā ir ierūsējusi un novecojusi, tapēc laiks kaut ko darīt lietas labā.

LMT "Eglīte novērtēs" - Naura dzejolis from DDB Latvia on Vimeo.

Jau ceturto gadu mums ar LMT ir izveidojusies tradīcija uz Ziemassvētkiem veidot saturu, kas radītu cilvēkiem prieku un iespēju izklaidēties. Tāpēc šogad mēs radījām Ziemassvētku “Eglīti”, kas veltīta pantiņu tēmai. Kā jau tehnoloģiju uzņēmumam pieklājas, mēs meklējām jaunas, inovatīvas tehnikas, ko likt lietā savos priekšnesumos tā, lai eglītei ne tikai nebūtu kauns, bet viņa to novērtētu. Arī pasākuma vadītāju, protams, vajadzēja vislabāko. Un kas gan ir labāks par Zelt(iņ)u, vai ne? Kad Renāram pievienojās Dināra Rudāne, Ralfs Eilands, Fredis, Aisha, Edavārdi, Andris Bulis un citi, tapa šovs “Eglīte ar Zeltiņu”. Tā aizkulisēs vari ielūkoties te: "Eglīte ar Zeltiņu" aizkadri

LMT "Eglīte novērtēs" - Dejas from DDB Latvia on Vimeo.

Savukārt eglītes cienīgas dāvanas mēs reklamējām televīzijā un vidē. Un, lai pie tām tiktu, bez radoša pantiņa, protams, neiztikt:

LMT "Eglīte novērtēs" Dejolis from DDB Latvia on Vimeo.

LMT "Eglīte novērtēs" Dināra Rudāne from DDB Latvia on Vimeo.

LMT "Eglīte novērtēs" Reps from DDB Latvia on Vimeo.

Runā, ka dāvanas nevar ne vērtēt, ne apspriest, par tām vienkārši jāpriecājas. Bet, ja nu ir kāds, kurš var novērtēt kā dāvanas, tā arī mūsu priekšnesumus svētkos, tad tā ir eglīte. Parūpēsimies šogad par viņu – neļausim viņai nelaimīgā “Pīrāga nabaga” dēļ liet sveķus vai pāragri aiziet pa skuju taku.  Skatieties “Eglīti ar Zeltiņu” LMT mājas viedelevīzijā un Straumē!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.