Okt 29

DDB iekļūst EXPO 2015 konkursa finālā

DDB iekļūst EXPO 2015 konkursa finālā

Mums par lielu gandarījumu esam iekļuvuši konkursa finālā par Latvijas ekspozīcijas saturu un arhitektonisko veidolu starptautiskajā izstādē EXPO. Vēlamies dalīties priekā, tālab aicinām ikvienu iepazīties ar mūsu kuplās radošās apvienības – DDB Latvija, Sarma&Norde arhitekti, LEAD, Kultūras projektu aģentūra Indie, WARP, Krišs Salmanis, Uģis Vītiņš un EcoCatering – veikumu www.expo2015.lv!

Mūsu piedāvātās Latvijas ekspozīcijas koncepcijas centrā ir četri gadalaiki, kuru mija iemieso Latvijas savdabību un lokālo daudzveidību. Latvija ir kontrastu zeme, krustceles, kur mijas četri gadalaiki – katrs ar savu starojumu, ainavu un cilvēka dienas gaitu, katrs ar savu garšu, smaržu un skanējumu.

Tālab Latvijas paviljons ir iecerēts kā ceļš pa noslēpumainu taku, kur gaismas staru, reljefa un Latvijai raksturīgo skaņu rotaļās viens pēc otra atklājas četri gadalaiki, atvēlot brīvu telpu katra apmeklētāja iztēlei.

Neatņemama koncepcijas sastāvdaļa ir Latvijas iedzīvotāju iesaistīšana ekspozīcijas skaņu ainavas radīšanā, vācot akustiskas miniatūras no dažādiem Latvijas nostūriem. Šīs skaņas būs dzirdamas ne vien paviljonā, bet arī vides objektos – klavierēs, uz kurām jebkurš varēs „spēlēt” savas gadalaikam raksturīgo skaņu kompozīcijas.

Izstādes laikā plānotas četras pasākumu sērijas dažādām auditorijām – koncertu, dokumentālo filmu, konferenču un Latvijas produktu prezentāciju cikli, kas turpina ideju par četriem gadalaikiem. Arī Latvijas paviljona restorāns paredzēts kā nozīmīga ekspozīcijas sastāvdaļa, ļaujot ikvienam apmeklētājam izbaudīt visu četru Latvijas gadalaiku garšas. 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.