Okt 08

Gada balvu dizainā saņem DDB par TEDxRiga vizuālo identitāti

Gada balvu dizainā saņem DDB par TEDxRiga vizuālo identitāti

Vēlamies padalīties priekā – jauns apliecinājums tam, ka DDB Latvija tiek radīti izcili un aizraujoši darbi. Šoreiz gods un slava mūsu kolēģim Dmitrijam Pavlovam jeb Zagga, kura radītā identitāte konferencei TEDxRiga ir ieguvusi 1. vietu Latvijas Dizaineru savienības tradicionālā konkursa Gada balva dizainā 2013 kategorijā Grafiskā identitāte!

Interesanti, ka trīs no četriem darbiem, kas iekļuva kategorijas Grafiskā identitāte finālā, bija DDB veikums – The Red Jackets un LMT jaunā identitāte, kā arī galveno balvu ieguvušais TEDxRiga. Savukārt kategorijas Drukātie mediji finālā gozējās mūsu Ledlauzis un TEDxRiga.

TEDxRiga grafiskās identitātes pamatā ir ideja par četriem elementiem – gaisu, uguni, ūdeni un zemi, kas, saskaņā ar senu uzskatu, nosaka ne vien procesus dabā, bet arī cilvēka ķermenī un garā. Tie ir mūsu enerģijas avots, kas palīdz radīt idejas un sasniegt lielus mērķus.

Katram no mums ir savs vadošais elements. Vienam tas ir gaisīgais domas lidojums, citam uguns kaislība un aizrautība, vēl kādam plūstošā ūdens virzība un radošā enerģija vai zemes pastāvība un tradīciju spēks. Kad pajautājām, kāds ir paša autora vadošais elements, viņš bez vilcināšanās atbildēja – viennozīmīgi ūdens! 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.