Dec 15

Gaisā Latvijā pirmā viedizrāde

Gaisā Latvijā pirmā viedizrāde

Iespējams, izlasot virsrakstu, Tev ir radušies daži jautājumi. Tūlīt pat visu noskaidrosim!

Kas ir viedizrāde? Īsumā – tā ir Jāņa Skuteļa jaunā viesizrāde mobilajā televīzijā LMT Straume. Un vēl – tā ir lieliska iespēja nopietni pasmieties un ne tik nopietni padomāt par viedtālruņu lomu mūsu dzīvē, jo viedizrāde veidota stand-up comedy žanrā.

Kā noskatīties? Vislabāk dzīvajā – 15. decembrī plkst 19.00 ienāc LMT Straume un noskaties vienīgā šova tiešraidi savā datorā, telefonā vai planšetē. Vai piekāp vēlāk un noskaties viedizrādi video ierakstā. 

Kāpēc tagad? Ziemassvētki ir laiks, kad vēlamies vairāk uzmanības veltīt tuvajiem un mīļajiem, taču reizēm tas nebūt nav tik viegli, jo vienmēr līdzās ir arī jaunākās paaudzes radinieks vārdā Viedtālrunis. Lai viedās tehnoloģijas darbotos mūsu labā un nekļūtu traucējošas, reizēm ir labi paskatīties uz mūsu attiecībām ar telefoniem no malas. Un humors ir vislabākais veids, kā to darīt.

Kas tad vēl? Vēl ir jāpasaka liels paldies LMT un Jānim, jo šī speciāli LMT Straumei veidotā viedizrāde ir dāvana mums visiem Ziemassvētkos! Jauks un jautrs atgādinājums svinēt no sirds, būt kopā ar mīļajiem un būt pašiem!  

LMT un Jānis Skutelis Ziemassvētkos - viedizrāde viedtālrunī. from DDB Latvia on Vimeo.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.