Nov 26

GAISMAS VESTNEŠI jeb kā mēs nesām gaismu Latvijas ielās

GAISMAS VESTNEŠI jeb kā mēs nesām gaismu Latvijas ielās

Tuvojoties gada tumšākajam laikam, CSDD ik gadu rīko kampaņu, kas aicina gājējiem būt redzamiem uz ceļa. Tādējādi par vienu no lielākajiem izaicinājumiem kļūst šīs ziņas nodošana tā, lai ļaudis tajā ieklausītos kā no jauna.

Mūsu kampaņas galvenā ziņa vēsta, ka cilvēks, kurš nēsā vesti, nes gaismu tiešā un pārnestā nozīmē. Lai akcentētu šo domu, mēs padarījām par gaismas vestnešiem Latvijas prezidentu un ministru prezidenti, nozīmīgāko personību pieminekļus, žurnālistus, hokejistus un viņu līdzjutējus, un pat suņus. Tāpat mēs radījām video, kurā ar humoru demonstrējām to, kādu cieņu var iegūt cilvēks, kurš nēsā atstarojošo vesti. Video kopumā skatīts jau ap 400 000 reižu, un ar to dalījušies vairāk nekā 7000 Facebook lietotāju.

CSDD / Vai veste padara ievērojamu? from DDB Latvia on Vimeo.

Otrs būtiskais aspekts — mēs atvieglojām arī vestu iegūšanu, izvietojot tās biežākajās vietās, no kurām gājējiem jādodas tumšajās ielās. Tā mēs padarījām starppilsētu autobusus, Latvijas Pasta nodaļas, Maxima veikalus un Statoil degvielas uzpildes stacijas par oficiālām gaismas vestniecībām.

Esam priecīgi, ka šī kampaņa jau tagad ir ienesusi daudz gaismas un plaši atstarojās sabiedrībā. Taču vislielākais prieks ir par to, ka kopīgiem spēkiem mums izdevies par 20% samazināt bojā gājušo skaitu, salīdzinot šī un pagājušā gada pirmos 10 mēnešus. Turpināsim nest gaismu gada tumšākajā laikā!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.