Dec 11

Godam notiesātas 10. Čempionu brokastis

Godam notiesātas 10. Čempionu brokastis

Brokastis, kā zināms, ir būtiskākā dienas ēdienreize. Un ziemā jāēd īpaši braši, jo čempioniem nepieciešama izpratne par to, kas es esmu, kurp man doties un, protams, drosme to darīt!

Desmitās Čempionu brokastis atklāja mediju aģentūras PHD Latvia pētījumu direktore Anna Sproģe ar stāstu par zīmolu drosmi izaicināt. Izaicināt līderus, pastāvošo lietu kārtību un, iespējams, arī pašiem sevi. Kā tavs zīmols var kļūt drosmīgs? Esot savējais, misionārs, disidents vai demokarizētājs? Bet varbūt piesakot sevi kā nākamo paaudzi vai apgaismoto pretī runātāju, bet varbūt mainot spēles noteikumus vai būt par drosmīgo neveiksminieku, piemēram, ja esat otrais, nevis pirmais puisis ciemā. Tikpat labi jūs varat būt cilvēcīgais vai vizionārs. 

Saēdušies drosmi, varam ķerties klāt pie jautājuma, kas mēs esam? Ar stāstu par Latvijas paaudžu anatomiju Čempionu brokastis turpināja DDB stratēģiskais direktors Edgars Pētersons tandēmā ar stratēģisko plānotāju Līvu Guduli. Viņi bija paveikuši iespaidīgu darbu, piedāvājot savu skatījumu uz to, kā mēs, latvieši, varētu dalīt savas paaudzes, ņemot vērā notikumus laika griezumā un ņemot talkā DDB Consulting stratēģisko instrumentu - Brand Capital pētījumu. Ja vēl neesi noskaidrojis, kurai paaudzei piederi, pēdējais laiks aizpildīt DDB un Dienas Biznesa izstrādātopaaudžu testu.

Kad drosmes un izpratnes ir gana, jāsaprot, kurā virzienā doties. Un par to čempioniem pastāstīja Another Travel Guide galvenā redaktore Una Meistare, padaloties ar citādiem ceļojuma maršrutiem un nākotnes tendencēm. Una izvirza tēzi, ka ceļošana ir kļuvusi par grāmatas ekvivalentu. Ceļojot var iegūt aizraujošu pieredzi, līdzpārdzīvojumu un izzināt pasauli. Pašreiz pasaules ceļošanas tendences iezīmē autentiskuma meklēšanu, bet sīkāk par to uzzināsiet, noskatoties Unas Meistares stāstu.  

Vēlam visiem čempioniem panākumus un tiekamies 2013. gadā!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.