Okt 15

Iepazīstieties - reklāmas pulkvedis Didzis!

Iepazīstieties - reklāmas pulkvedis Didzis!

Ar lielu prieku un lepnumu paziņojam, ka DDB klientu servisam pievienojies jauns projektu direktors Didzis Paeglis. Didzis reklāmā ir teju jau 10 gadus un saka, ka būs vēl vismaz tikpat ilgi, kamēr vinnēs to sasodīto Kannu lauvu. Brīvajos brīžos no reklāmas Didzis apbraukā ar riteni Rīgas radoši pulsējošās izklaides artērijas, bet ziemā šķūrē ar sniegadēli gan vietējos, gan importa kalnus.

Ir tādi cilvēki, kuriem uzreiz redzams, ka viņi ir īstajā vietā un dara tieši to, kas viņiem patīk un izdodas. Ar Didzi tā tiešām ir. Par to liecina kaut vai tas, ka, ja viņš piespraustu pie krūtīm visus par izcilību reklāmā saņemtos ordeņus, viņš droši varētu iet 9. maija parādē. Viens kārtīgs reklāmas pulkvedis!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.