Aug 21

IQ nometne vislabākajās tradīcijās

IQ nometne vislabākajās tradīcijās

Jau deviņus gadus vasara vairs nav iedomājama bez leģendārās DDB IQ nometnes. Šoreiz devāmies tālu no Rīgas - uz brīnišķīgu viesu namu Sārnate -un no tālu aģentūras ikdienas, lai atpūstos, lieliski pavadītu laiku kopā, gūtu jaunus iespaidus un klausītos stāstos, kas raisa pārdomas un iedvesmo. 

Pirmais runātājs bija viens no Prudentia dibinātājiem – Ģirts Rungainis. Viņš dalījās pārdomās par Latvijas attīstību, krīzi un potenciālu – gan vēsturiskā, gan globālā kontekstā. Kodolīgi, trāpīgi, brīžiem skarbi, brīžiem līdz asarām smieklīgi, bet vienlaikus ļoti iedvesmojoši par to, ka Latvijā viss ir iespējams – vajag tikai darīt.

Otrais viesis bija filozofs un žurnāla Rīgas Laiks izdevējs Arnis Rītups, kurš pārsteidza mūs ar provokatīvu jautājumu – cik reizes mūžā tu esi domājis? Patiesa doma, Rītupaprāt, ir skaidra, noturīga laikā un to pavada prieks. Patiesu domu nevarot izdomāt, varot tikai sagatavot augsni tās "ienākšanai", izmantojot dažus iedarbīgus instrumentus. Viens no tiem - "nekad neaizmirst par savu neziņu, grēku un nāvi". Dziļi un pārdomas raisoši.

Savukārt mūziķis Haralds Sīmanis caur dziesmām stāstīja par dzīvi, aizskarot ne vien ģitāras, bet arī mūsu dvēseles stīgas. Skumji, skaisti, patiesi un dzīvi apliecinoši.

Protams, kā jau īstā nometnē, neizpalika arī sportiskās aktivitātes, dejas, sarunas un atkal dejas līdz pat rītausmai. To, cik lieliski mums gāja, var redzēt arī IQ nometnes fotoreportāžā.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.