Jūn 29

Izbraukuma Čempionu brokastis #36 – par zīmoliem, kas glābj pasauli

Izbraukuma Čempionu brokastis #36 – par zīmoliem, kas glābj pasauli

Pirmo reizi Čempionu brokastu vēsturē devāmies izbraukumā un pasniedzām tās neierastā gaisotnē – sarunu festivālā LAMPA Cēsu pils parkā, kur mūsu uzaicinātos spīkerus varēja dzirdēt ne tikai uzticamie sadarbības partneri un draugi, bet  jebkurš festivāla dalībnieks, kuru ieinteresēja diskusijas tēma “Vai zīmoli drīkst glābt pasauli?”.

DDB stratēģiskās direktores Annas Celmiņas vadībā katrs diskusijas dalībnieks servēja savu skatījumu par minēto tēmu. Uz diskusiju aicinājām tādus savas sfēras čempionus kā “Rozā vilciens” dibinātāju, kustības “Pupkultūra” seju Zintu Uskali, uzņēmēu un “Mobilly” dibinātāju Normundu Bergu, žurnāla “Ir” galveno redaktori Nelliju Ločmeli, LMT viceprezidentu mārketinga un biznesa attīstības jautājumos Ingmāru Pūķi un “Braingames” dibinātāju, kā arī kustības “Par Bēgļiem” autoru Egilu Grasmani. Katrs no runātājiem dalījās ar pieredzi situācijās, kad konkrētais zīmols ieņēmis “glābēja” lomu, kā arī pauda viedokli par to, vai zīmola komunikācijā ir ētiski atsaukties uz labajiem darbiem, kas tiek veikti sabiedrības labā. Piemēram, “Mobilly” vadītājs Normunds Bergs uzskata, ka zīmolu apsveicamās iniciatīvas atrod dzirdīgas ausis tāpat - bez masīvām reklāmas kampaņām - , galveno darbu izdara no “mutes mutē” reklāma, turklāt šīs aktivitātes uzņēmumi tāpat veic tikai un vienīgi biznesa mērķu jeb altruistiskā egoisma vārdā. 

Paralēli DDB Instagram kontā aicinājām izteikties arī diskusijas apmeklētājus un paust savu nostāju jautājumā, vai zīmoliem jādarbojas ne tikai sava tiešā uzdevuma ietvaros, bet arī kā augstāku mērķu virzītājiem: 86 % balsotāju pauda viedokli, ka viņi tomēr vēlētos, lai zīmoli runā par drosmīgām tēmām politikā un sabiedrībā.

Galu galā mūsu brokastošana izvērtās gana sātīga un atmiņā paliekoša ar spilgtiem domu graudiem un atziņām gan no spīkeriem, gan diskutētājiem publikā. Liels paldies mūsu diskusijas dalībniekiem par atsaucību, kā arī priecājamies par kuplo gardēžu skaitu skatītāju rindās!

Noskaties visu Čempionu brokastu diskusiju festivālā LAMPA arī šeit.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.