Nov 16

Izcelti jau 100 Latvijas eksporta dārgumi

Izcelti jau 100 Latvijas eksporta dārgumi

Piešķirt biznesa grāmatai piedzīvojumu garšu un meistarīgi atklāt mūsu jaudīgāko uzņēmu stāstus ir teicami izdevies „Treasures of Latvia — Outstanding Export Brands and Inspiring places” tekstu autoram Maikam Koljēram. Pieredzējušais britu žurnālists un rakstnieks astoņu mēnešu garumā apciemoja 30 mūsu daudzsološākos uzņēmumus tajās Latvijas vietās, kur viņi smēlušies iedvesmu un neatlaidīgi kaldinājuši savus panākumus.  Tā, lasot grāmatu un baudot elpu aizraujošos attēlus, nokļūsi līdz Zilajamkalnam, Zvārtes iezim, Rideļu mežam, Kvēpenes dižozolam, kā arī daudzām citām autentiskām vietām.

Grāmatā pamatīgi izceļosies ne tikai pa visiem Latvijas reģioniem, bet arī daudzveidīgām biznesa nozarēm. Jaunajā izdevumā savas veiksmes formulas atklāj IT, modes, izglītības, medicīnas, pārtikas un citu jomu spīdekļi – visi saņēmuši „The Red Jackets” un „Rising Stars” titulus.

gramata_490x232.jpg

Jaudīgā eksporta uzņēmumu atbalsta kustība The Red Jackets kopš dibināšanas ir izdevusi jau trīs “Treasures of Latvia” grāmatas – iepriekšējās divas ar spožiem panākumiem jau izceļojušās apkārt pasaulei.  Par godu Latvijas simtgadei kopumā slavas saulītē izcelti nu jau 100 veiksmīgāko eksporta zīmolu stāsti! Kustības The Red Jackets dibinātāji un partneri ir Gateway&Partners un DDB Latvia.

Jauno bestselleru meklē Jāņa Rozes grāmatnīcā vai sazinies ar The Red Jackets. Par Latvijas veiksmīgākajiem eksporta zīmoliem vairāk uzzini arī digitālajā platformā: www.treasuresoflatvia.com

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.