Nov 20

Ja mūsu būs daudz, Latvija augs!

Ja mūsu būs daudz, Latvija augs!

Ik dienu mūsu kļūst mazāk, bet mēs vēlamies, lai Latvija augtu. Lai ģimenes gaidītu bērnus, nevis labvēlīgu demogrāfijas politiku. Tā dzima jauna iniciatīva – „Augošai Latvijai”. Jo mēs esam pārliecināti, ka demogrāfiju veido cilvēki, nevis cipari.

Ar Maximas atbalstu šī kustība palīdzēs apvienot sabiedrības, valsts un uzņēmēju spēkus, lai visi kopā mēs radītu sakārtotu un draudzīgu vidi ģimenēm, kur vecāki var justies droši, laist pasaulē bērnus un neraizēties par trūkumu.

Dienas gaismu ir ieraudzījusi mājaslapa augosai.lv, ko radījusi mūsu digitālā komanda DDB Hub. Te apkopota noderīga informācija par atbalstu, ko var saņemt ģimenes ar bērniem: uzņēmumu atbalsts, valsts atbalsts, profesionālais atbalsts un Maxima atbalsts. Noderīgas saites te atradīs arī topošie vecāki un tie, kuri vēl tikai domā par savu pirmo mazuli.

Lai popularizētu iniciatīvu „Augošai Latvijai”, esam radījuši arī TV un vides reklāmu, kas mudina aizdomāties par ģimeni un bērniem, kuri nejauc, bet piepilda mūsu dzīves plānus. Ja neesi tos vēl redzējis, vari noskatīties šeit.

Augošai Latvijai! / Demogrāfiju veido cilvēki, nevis cipari from DDB Latvia on Vimeo.

Ja arī Tu esi par Augošu Latviju, aicinām Tevi pievienoties šai iniciatīvai mājas lapā augosai.lv. Ir ļoti daudz veidu un iespēju, kā varam palīdzēt ģimenēm – ar atlaidēm, īpašām programmām, ziedojumiem, bērnu stūrīšiem, lai mazajiem nav jāgarlaikojas. Pievienojies ģimeņu atbalsta kustībai, un visi kopā mēs paveiksim vairāk!

Ja mūsu būs daudz, Latvija augs!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.