Aug 31

Kā DDB savu IQ asināja

Kā DDB savu IQ asināja

DDB ikgadējā IQ nometnē vērtīgas lekcijas papildināja kustīgas nodarbes, veidojot ideālo kompozīciju mūsu komandas IQ spodrināšanai.

Pasākumu atklājām galanti ar Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliera un Rundāles pils muzeja direktora Imanta Lancmaņa aizraujošu stāstu par restaurācijas procesiem un viņa antropoloģiskiem novērojumiem ilggadējā darbā. Lancmaņa kungs aicināja inovatīvo tehnoloģiju laikmetā neaizmirst vecmeistaru tiekšanos uz savu prasmju un spēju izkopšanu. Kā piemēru viņš minēja pirmos Rundāles pils restauratorus, kuri bez šodien tik ierastajiem 3D modeļiem un iepriekšējām skicēm, liekot lietā tikai savu pieredzi un roku darbu, spēja uzreiz atjaunot pat ļoti filigrānus ornamentus. Tas gan nekādā gadījumā nebija rosinājums atteikties no tehnoloģiju sniegtajām priekšrocībām, tieši pretēji – pats Lancmaņa kungs atzina, ka, piemēram, bez iemīļotā Photoshop viņa dzīve vairs nemaz nav iedomājama.

I.Lancmanis.jpg

Nometnes turpinājumā žurnālista Jāņa Dombura vadītā lekcija par šī brīža aktualitātēm pēc paša lektora ierosinājuma izvērtās interesantā diskusijā. Jautājumu vienam no spožākajiem politikas procesu pētnieciskajiem prātiem Latvijā mums bija daudz. Jāņa atbildes kopsummā aicināja ikdienas steigā nepiemirst nepārtraukti un vērīgi sekot arī politiskajai arēnai. Jo visgudrākās un pamatotākās izvēles arī gaidāmajās vēlēšanās varēsim izdarīt, savelkot kopā politiķu tagadnes aktivitātes un priekšlikumus ar pagātnes darbiem un nedarbiem.

J.Domburs.jpg

Noslēgumā Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente un viena no mūsu izcilākajām vieglatlētēm Ineta Radēviča dalījās savā pieredzē gan profesionālajā sportā, gan administratīvajā darbā. Ineta mūs mudināja vienmēr skaidri apzināties un vizualizēt savu lielo dzīves sapni, jo tieši tā viņa ir pratusi pārvarēt visus šķēršļus ceļā uz saviem izcilajiem panākumiem, tai skaitā Eiropas čempiones un Pasaules vicečempiones titulu. Tomēr Ineta ieteica uz visu notiekošo raudzīties arī elastīgi – viņa pati daudz mācījusies, ļaujoties arī dzīves piespēlētajām un negaidītajām iespējām. Savukārt Inetas panākumi pašvaldībās sporta izglītības jautājumu risināšanā mudina domāt, ka valstiska mēroga izmaiņas ļoti piemēroti un viedi ir aizsākt tieši tur – lokālajā līmenī.

Ineta.jpg

Dienas beigās katram bija iespēja sevi pārbaudīt, izaicināt un pierādīt visdažādākajos veidos – sākot no futbola un jogas saulrietā, līdz deju grīdas slīpēšanai rītausmā.

Mirkļi no nometnes iemūžināti šeit.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.