Aug 21

Kamera gatava? Aiziet! Īsfilmu festivāls "Starmetis"

Kamera gatava? Aiziet! Īsfilmu festivāls "Starmetis"

Tie, kuri Latviju sauc par mazo Parīzi, nu ar mierīgu sirdi varēs to saukt arī par mazo Holivudu. Ar lielu prieku un lepnumu varam paziņot, ka jau pavisam drīz - 22. augustā - kinoteātrī "Cinamon" savu pirmizrādi piedzīvos īsfilmu festivāla "Starmetis" spēlfilmas.

Festivāls tapis ciešā sadarbībā starp t/p Alfa un DDB Latvija. Una Rozenbauma, DDB Latvija radošā direktore: "Festivāla ideja radās, jo valsts nedotē kino un ir ļoti grūti dabūt naudu tieši pirmajai filmai. Bet bieži tieši īsfilma kalpo kā pakāpiens pilnmetrāžas filmas uzņemšanai."

Festivālā redzēsim gan tās trīs filmas, kas uzvarēja "Starmeša" scenāriju konkursā un tika radītas ar t/p Alfa līdzfinansējumu, gan arī citas īsfilmas. Pirmizrādes laikā tiks noteikta filma, kas iegūs Grand prix, un arī pasniegta skatītāju simpātiju balva.

Starp iesniegtajiem gandrīz 50 scenārijiem konkursa žūrija (kino kritiķe Dita Rietuma, režisors Jānis Nords un kino producents Roberts Vinovskis) izvēlējās 3 labākos. Lielisko iespēju radīt savu īsfilmu saņēma - Madara Didrihsone, brāļi Raitis un Lauris Ābeles, kā arī tandēms, ko veido Reinis Traidās un Vents Grīnbaums. 

Veids, kā atbalstīt latviešu kino, ir to skatoties. Tad nu tiekamies Starmetī!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.