Aug 26

Ķirsons – pirmā latviešu virtuve līdzņemšanai

Ķirsons – pirmā latviešu virtuve līdzņemšanai

Ziedonis jau sen teica, ka “laiki mainās, laiki jūk, laika daudz vairs nava”*, bet Ķirsons saka, ka principiem gan jāpaliek. Vismaz tiem, kas attiecas uz ēdienu. Tāpēc viņš iet līdzi laikam un piedāvā pirmo latviešu virtuvi līdzņemšanai, lai arī tie, kuri steidzas un taupa laiku, var baudīt veselīgu un kārtīgu latviešu ēdienu, nevis ierasto fast food.

Lai izceltu šo domu, mēs radījām plakātu sēriju, kuros uzskatāmā veidā parādījām, ka tie tomāti, ko Ķirsons aši ieliek sviestmaizē, ir rūpīgi audzēti siltumnīcā, siltais ēdiens, ko iekožam parkā, ir pamatīgi gatavots uz plīts, bet tā kastīte ar pusdienām ģimenei ir tāda, ko nekautrējoties servēt uz saimes galda.

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību ievērības cienīgajam faktam, ka pirmo reizi arī mums pašiem ir mūsdienīga un ērta latviešu virtuve līdzņemšanai, kopā ar Nords Porter Novelli izveidojām atklāšanas pasākumu ar jauno iepakojumu modes skati. Un tā kā Ķirsons vienmēr ir bijis pionieris latviešu ēdināšanā ar milzīgu pieredzi un neapstrīdamu kvalitāti, mēs radījām viņa tēlu un pamata darbības principus, ko ieviest tautas folklorā. Runā, ka apmeklētāji tos lasot, viegli smaida un māj ar galvu.

Rezultāti? Labākie, kādi ēdināšanas biznesā var būt – garas rindas jaunajā Galleria Rīga Ķirsonā ik dienu.

*Imants Ziedonis “Mazā bilžu rāmītī”  

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.