Mai 26

Kultivēsim kultūru jeb TEDxRiga jau 3. gadu

Kultivēsim kultūru jeb TEDxRiga jau 3. gadu

Konferences laikā centīsimies atbildēt uz jautājumiem, kā iesēt, audzēt, sargāt un dalīties ar idejām. Tiek uzskatīts, ka labas ražas pamatā ir virkne priekšnosacījumi, mūsuprāt, arī kvalitatīvas idejas pamatā ir jāievēro tie paši nosacījumi, kas audzējot ābeles vai rudzus," par TEDxRiga 2013 ideju stāsta organizatoru pārstāvis Pāvils Jurjāns.

TEDxRiga konference notiks četrās tematiskajās sesijās, un katru no tām noslēgs māksliniecisks priekšnesums. Kopā uzstāsties vairāk nekā 20 Latvijas un ārvalstu lektori. Daži no tiem jau ir publiskoti, un mums būs iespēja klausīties komponistu Ēriku Ešenvaldu, advokātu un pasniedzēju Lauri Liepu, zinātnes žurnālisti Sandru Kropu, uzņēmēju, investoru un IT speciālistu Jāni Bergu, vjetnamiešu mākslinieku, kurš sevi dēvē par latvieti, Kao Viet Ngujen, amerikāņu – latviešu šefpavāru Kārli Celmu un citus. TEDxRiga vizuālo identitāti nemainīgi veido DDB apbalvotais dizaineris Dmitrijs Pavlovs jeb Zagga.

Arī šogad gada sākumā tika izsludinātas TEDxRiga Stāstu medības. Žūrija iespēju uzstāties uz TEDxRiga 2014 skatuves piešķīra Ghetto Games vadītājam Raimondam Elbakjanam, kura stāsts būs par savu dzīvi, kaisli un reizē atbildību, ar kuru dzīvo, lai iedvesmotu nākamos darītājus.

Šogad TEDxRiga biļešu cenas ir īpaši draudzīgas, un tās var iegādāties Biļešu Servisa kasēs vai www.bilesuserviss.lv. Tiekamies pavisam drīz - ceturtdien 12. jūnijā, kino Splandid Palace lielajā zālē!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.