Okt 31

Kurš Ņujorkas maratonā finišēs pirmais - Ulla vai Jānis?

Jau šajā svētdienā (6.11.11.) DDB tekstu autore Ulrika Rupā un Omnicom Media Group biznesa direktors Jānis Rungulis īstenos pagājušā rudenī mesto izaicinājumu – noskriet pilno Ņujorkas maratonu. 42 kilometrus 195 metrus. Abiem tas būs viņu pirmais maratons. Lai sacensība būtu aizraujošāka, Ulla ar Jāni izveidoja blogu www.ullapretjani.lv, kurā katrs var izteikt prognozes – kurš no viņiem un kādā laikā finišēs pirmais.

Ņujorka visus tā nemaz negaida. No 100 000, kuri ik gadu piesakās lielajam notikumam, skrien vien 40 000. Tikt uz maratonu var vai nu izpildot normatīvu, kas ne vienam, ne otram vēl nav pa spēkam, vai arī piesakoties izlozei. Un viņiem izlozē paveicās. Marta beigās viņiem abiem pienāca e-pasts: Congratulations. You’re in!

No tā brīža viņi sāka nopietni gatavoties. Savā blogā ullapretjani.lv viņi dokumentēja sacensību, kas norisinājās vairākās frontēs – sieviete pret vīrieti, Latvija pret Moldovu (Jānis pēdējos 2 gadus dzīvo tur), rozā pret melno, blondīne pret Latvijas pelēko, kontaklēcas pret brillēm, Ulla pret Jāni.

Šovasar viņi katrs noskrējuši ap 700 km. Tagad atliek vien nieka 42 km Ņujorkā un ar to savu šī gada vērienīgāko projektu viņi būs noslēguši. Nez, kurš no viņiem metīs nākamo izaicinājumu?

DDB komandas vārdā novēlam abiem drosminiekiem veiksmi un izturību!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.