Nov 10

Kustība "The Red Jackets" apbalvo eksporta izcilniekus un atklāj jaunas eksporta zvaigznes

Kustība "The Red Jackets" apbalvo eksporta izcilniekus un atklāj jaunas eksporta zvaigznes

"Ja ko darām, tad izcili, jo citādi jau nav vērts pūlēties," tā Vaira Vīķe-Freiberga, kustības "The Red Jackets" iedvesmotāja, par to, kā nonākt līdz izcilam eksporta zīmolam.  Un ne velti, jo 22. oktobrī norisinājās Eksporta izcilības forums, kura laikā tika pasniegtas eksporta izcilības balvas "The Red Jackets" un nosauktas uzlecošās eksporta zvaigznes.

Tāpat kā Kannu kinofestivālā, Spēlmaņu naktī un citos apbalvošanas pasākumos, arī šajā tika piešķirta goda balva. Sarkano žaketi saņēma Maestro Raimonds Pauls kā apliecinājumu mūsu cieņai un pateicībai par mākslinieka pienesumu kultūras eksporta veicināšanā!

Lai noskaidrotu labākos eksportējošos zīmolus, eksporta konsultāciju uzņēmums "GatewayBaltic" sadarbībā ar finanšu konsultāciju uzņēmumu BDO un reklāmas aģentūru "DDB Latvia" izpētīja vairāk nekā 1300 Latvijas eksportējošo uzņēmumu rādītājus, kuru eksporta apgrozījums pārsniedz vienu miljonu eiro. Pētījumā tika noskaidroti 100 Latvijas labākie eksportējošie zīmoli, no kuriem 25 izcilākos ekspertu komisija nominēja "The Red Jackets" titulam. Savukārt tituls „Rising Stars” piešķirts šīm uzlecošajām eksporta zvaigznēm.

"Sarkanās žaketes" ir Latvijas modes dizaineres Agneses Narņickas radītas stilizētas vējjakas, kas ir ļoti piemērotas mūsu laika apstākļiem. Savukārt uzlecošajām eksporta zvaigznēm pasniegtas sarkanas vestītes.

"The Red Jackets" kustību ir izveidojuši domubiedri eksporta konsultāciju uzņēmums Gateway Baltic, reklāmas aģentūra DDB un zīmolu ligzda MATKA tribe, kam rūp Latvijas eksports un mūsu tēls ārvalstīs. Kustību un Latvijas eksporta izcilniekus atbalsta "BaltCap", ALTUM, "Latvijas Zaļais punkts", VARUL un BDO, kā arī to partneru un draugu vidū ir vairākas valstiskas un nevalstiskas organizācijas kā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, Latvijas Institūts, SSE Riga, "BIG event", "Coface" un tai pievienojas aizvien vairāk partnerorganizāciju un draugu. Informatīvi kustību atbalsta žurnāls "Kapitāls" un nacionālā informācijas aģentūra LETA. 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.