Apr 11

Kustība "The Red Jackets" atklāj TOP100 Latvijas eksportējošos zīmolus

Kustība "The Red Jackets" atklāj TOP100 Latvijas eksportējošos zīmolus

Reiz kādā nozīmīgā prezidentu tikšanās pasākumā uz visu prezidentu tumšo uzvalku fona izcēlās kundze koši sarkanā kostīmā. Kostīms ietērpa izcilu, drosmīgu un spēcīgu personību. Jā, tas ir stāsts par Latvijas bijušo un vienīgo prezidenti sievieti Vairu Vīķi-Freibergu. Šis stāsts iedvesmoja Gateway Baltic, MATKA un DDB kā līdzautorus radīt ideju, nosaukumu un radošo konceptu "The Red Jackets" kustībai, kas vēlas stāstīt stāstu par Latviju -- caur tās radītajiem zīmoliem un cilvēkiem.

"The Red Jackets" piesaka sevi ar pētījumu, kurā noskaidroti TOP100 Latvijas eksporta zīmoli, kas veido Latvijas tēlu ārpus tās robežām. Starp Latvijas 100 eksportzīmoliem minēti tādi kā "airBaltic", Dobeles Dzirnavnieks", "Latvijas Balzams", "Grindeks", "Latfood", "Latvijas finieris", "Pure Food", "Stenders", "NP Foods", "Film Angels Studio" un citi.  

25 no šiem uzņēmumiem saņems titulu "The Red Jackets". Lai noteiktu 25 Sarkanās žaketes, tiks apkopots ekspertu viedoklis no valsts, nevalstiskā un privātā sektora. Tāpat tiks apbalvotas arī 10 "uzlecošās zvaigznes", kas ir tie īpatnējie un daudzsološie, kuriem ir potenciāls kļūt par spilgtākajiem Latvijas stāsta stāstītājiem.

"The Red Jackets" mērķis ir izveidot Latvijas spēcīgāko eksporta zīmolu izlasi un apzināt, kāds pašreiz ir Latvijas eksporta tēls. Kustības pamatideja ir radīt vienotu, uzrunājošu, saprotamu stāstu par Latviju kā izcelsmes valsti - no kurienes nākam, kas ir mūsu vērtības, ar ko atšķiramies - un iedrošināt visus eksportējošos uzņēmumus izmantot šo stāstu, lai to komunikācija būtu vienota, apvienojot vērtības un kvalitātes.

 Kustības radītāju, atbalstītāju un partneru vidū ir Gateway Baltic, zīmolu ligzda MATKA, DDB Latvija, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Eko Investors, Latvijas Garantiju aģentūra, Hipotēku banka, kā arī Ārlietu un Ekonomikas ministrijas un citi.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.