Okt 14

Latvijā atklāta jauna akadēmija

Latvijā atklāta jauna akadēmija

Vai uz siera ir dzīvība? Kā tad īsti ir - siers smaržo vai smird? Tagad ikviens var atrast kārotās atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem, jo ar Latvijas Piena, DDB Latvija un Cube gādību durvis vērusi Trikātas siera akadēmija. Tā piedāvā nebijušu iespēju pilnveidot savas zināšanas gan īsteniem siera baudītājiem, gan tiem, kas par tādiem vēl tikai gatavojas kļūt.

Trikātas siera akadēmijā var apgūt zināšanas par siera kultūras vēsturi, gatavošanu, šķirņu daudzveidību un saderību ar dažādiem ēdieniem un dzērieniem, kā arī smelties iedvesmu gardu mielastu gatavošanai. Protams, kā jau tas izglītības iestādēs pienākas, Trikātas siera akadēmijā var arī pārbaudīt savas zināšanas, nokārtojot divu līmeņu testus, un saņemt īstu sertifikātu!

Trikātas siera akadēmija tika atklāta restorānā Viesistaba. Pasākumā piedalījās daudzas sabiedrībā pazīstamas personības, kuras kļuva par pirmajiem šīs akadēmijas absolventiem. Vairāk par pasākuma norisi var uzzināt no šīs fotoreportāžas.

Un cik šķirnes Tu zini nosaukt? Deram, ka mazāk par pusi! 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.