Mai 31

Latvija pārtop par jaudīgu IT sabiedrību

Latvija pārtop par jaudīgu IT sabiedrību

Biznesa tendences Latvijā nepielūdzami liecina par to, ka komunikāciju un tehnoloģiju joma ir mūsu panākumu atslēga nākotnē. Tāpēc likumsakarīgi, ka tieši šobrīd Latvija intensīvi pievērsusies kompetentas un konkurētspējīgas IT sabiedrības veidošanai. Pavisam nesen tika atklāta jauna, visaptveroša IT izglītības platforma “Baltic IT Society” (BITS), kuras veidošanā spēkus apvienojuši Accenture un citi valsts vadošie IT un finanšu uzņēmumi, Ekonomikas un Izglītības un zinātnes ministrijas, kā arī trīs augstākās mācību iestādes. Mērķis – lai pavisam drīzā nākotnē varam lepoties ar 3000 mūsdienīgas IT izglītības absolventiem ik gadu!

Šī mērķa sasniegšanai izveidota arī pirmā Baltijas IT Izcilības programma “Bachelor of IT Leadership”(BITL) sadarbībā  ar Latvijas Universitāti, Rīgas Tehnisko Universitāti, Rīgas Biznesa skolu un Buffalo Universitāti Ņujorkas štatā. BITL veidota ar nolūku kļūt par Eiropā konkurētspējīgāko izglītības programmu, kurā paralēli IT kompetencēm studenti apgūst komunikācijas, projektu vadības, uzņēmējdarbības, tiesībzinātņu, finanšu, mākslīgā intelekta un citas prasmes, turklāt angļu valodā.

Tā kā reklāmas jomā informāciju tehnoloģijas spēlē īpaši nozīmīgu lomu, arī mēs, DDB, ar lielāko prieku un lepnumu piedalījāmies šajā iniciatīvā, veidojot mērķauditorijai piemērotāko vēstījumu un radot jaunās programmas identitāti, kas mudinātu potenciālos IT profesionāļus pievērsties vispusīgai un konkurētspējīgai pasaules mēroga izglītības iegūšanai. Pietiekšanās jaunajam mācību gadam ir sākusies, un priecājamies, ka jau šobrīd programma ir guvusi plašu potenciālo studentu interesi!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.