Mar 14

Latvijas izlasei šķiratlonā pievienojas 100 000 dalībnieku!

Latvijas izlasei šķiratlonā pievienojas 100 000 dalībnieku!

Mums ir prieks paziņot, ka aizvien vairāk Latvijas iedzīvotāju pārstrādājas nevis paši, bet sāk rūpēties par to, lai pārstrādātos atkritumi. Ja pirms diviem gadiem Latvijā atkritumus šķiroja 45% cilvēku, tad ar ļoti aktīviem treniņiem, sportisku azartu un tik lielisku komandu kā Latvijas Zaļais punkts un komunikācijas aģentūra Deep White šogad mums ir izdevies šo skaitli palielināt jau līdz 56% (SKDS aptauja 2016 un 2018)

Neskatoties uz to, ka ir vesela šķiratlona disciplīna ar nosaukumu “vieglie atkritumi”, ļaudis šķirošanu par vieglu gluži neuzskata. Tāpēc, lai veicinātu viņu izpratni, motivāciju un pat azartu, 2017. gadā mēs pieteicām jaunu nacionālo sporta veidu – Vislatvijas šķiratlonu ar absolūti neatkārtojamu un harizmātisku treneri Viktoriju. Kopš tā laika esam aktīvi strādājuši pie mūsu kopējās sagatavotības – rīkojuši reālus un tiešsaistes treniņus, iesaistījuši Latvijas futbola izlasi, politiķus un viedokļu līderus. Viktorija ir dalījusies ar vērtīgiem padomiem un pilnīgi bezjēdzīgiem jokiem līdz nonākusi līdz tam (zaļajam) punktam, kurā arī viņai kā jebkuram kārtīgam ietekmerim nepieciešams savs vlogs. Tā tapa “Viktorijas monoVlogs”, kur vairākās epizodēs mēs intervējām cilvēkus, vedām ekskursijās uz pārstrādes rūpnīcām, atbildējām uz populārākajiem jautājumiem un bažām, skaidrojām pārstrādes procesus, dalījāmies sportiskajos trikos un aicinājām skatītājus iesaistīties mēnesi garā Facebook izaicinājumā.

Lai parādītu, ka pilnīgi viss ir otrreiz lietojams, mēs sākām pārstrādāt arī populārus dziesmu tekstus un motivējošos citātus. Bet augstāko sportisko izaicinājumu mums meta Jānis Skutelis, uzaicinot Viktoriju uz Pusnakts šovu septiņos ar īsu stāvizrādi. Kā viņai gāja? Spriediet paši. Kā teica pati Viktorija, viņa “bazaru nešķiro”.

Kā jau kārtīgā sportā – nav treniņu bez rezultāta un otrādi. Tāpēc pēc SKDS aptaujas varam ar prieku konstatēt, ka 57% sabiedrības atzīst, ka informācija par atkritumu šķirošanu beidzot ir saprotama un pieejama visiem, 83% uzskata, ka šķirot atkritumus ir svarīgi un 55% asociē to ar Latvijas Zaļo punktu. Bet galvenais sasniegums ir tāds, ka mūsu sagatavotība ir augusi tiktāl, ka veseli 100 000 jauno censoņu ir pievienojušies mūsu šķiratlona izlasei. Jūs jau zināt, ka Viktorija vienmēr iet uz uzvaru, tāpēc mēs nedomājam apstāties līdz nebūsim iekustinājuši visus rezervistu soliņus, dīvānus un biroja krēslus uzvaras virzienā. Bet tā kā šķiratlons ir izteikts komandas sporta veids, teiksim lielu paldies jau tagad mūsu komandas biedriem, ugunīgajai trenerei un katram šķiratlonistam no iesācēja līdz veterānam. Liksim spēkus kopā un atkritumus atsevišķi arī turpmāk!

LZP_GN2.png

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.