Dec 09

Latvijas Pasts "atdzīvina" rokrakstus

Latvijas Pasts "atdzīvina" rokrakstus

Kad Tu pēdējo reizi ar roku rakstīji apsveikumu kādam sev tuvam un mīļam cilvēkam? Un vai Tu maz spētu atpazīt sava labākā drauga vai, piemēram, tēta rokrakstu?

"Laikā, kas pārsātināts ar īsziņu apsveikumiem un diezgan bezpersoniskiem ierakstiem uz Facebook vai draugiem.lv sienas, mēs uzdrošinājāmies "atdzīvināt" rokrakstus, aicinot cilvēkus šajos Ziemassvētkos sūtīt personīgus, ar roku rakstītus svētku apsveikumus," par kampaņas ideju stāsta Latvijas Pasta mārketinga un pakalpojumu attīstības daļas vadītāja Inese Kalveite. 

Kā mēs to paveicām? Mēs uzrunājām 12 sabiedrībā zināmus cilvēkus -- Gustavu Terzenu, Māri Olti, Māru Kampernovu, Inesi Vaikuli, Jāni Skuteli, Tomu Grēviņu un citus, kurus atklāsim vēlāk Facebook spēlē, -- un aicinājām viņus parādīt sava rokraksta burvību un vērtību. Jāteic, ka visi uzrunātie nekavējoties piekrita, un rakstīšana ar roku arī viņiem bija kaut neliels, tomēr pārbaudījums. Facebookā savukārt mēs aicinām cilvēkus minēt, kurai no divām populārajām personībām pieder ar roku rakstītās pārdomas. Facebook aktivitātes papildinājām ar Māras Kampernovas un Gustava Terzena apsveikumiem Latvijas Pasta mājas lapā un pasta nodaļās plakātu formātā, kā arī interneta banneros.

Līdz šim kampaņa ieguvusi necerēti lielu atsaucību! Cilvēki gan dalās ar Facebook ierakstiem, gan mēģina atminēt pareizo atbildi. Katrs piektais pareizās atbildes autors saņem pastkaršu komplektu, ko sūtīt saviem tuvajiem svētkos. Piedalies arī Tu rokrakstu minēšanas spēlē un sūti šajos Ziemassvētkos personīgus, ar roku rakstītus apsveikumus!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.