Nov 18

Latvijas Radio piesaka sevi kā Radio Fanātus

Latvijas Radio piesaka sevi kā Radio Fanātus

Fanāts ir cilvēks, kas dedzīgi dara lietu, ko mīl. Radio mājā Doma laukumā patiesu fanātu netrūkst. Par godu viņiem un kopā ar viņiem, kā arī svinot Latvijas Radio 94. dzimšanas dienu, radījām kampaņu  #RadioFanāti. Izceļot  gan katras Latvijas Radio stacijas unikālo saturu, gan arī to, kas vieno visus radio darbiniekus – apbrīnojamu aizrautību ar savu darbu.

Katrai Latvijas Radio stacijai ir veltīts savs klips, savukārt sociālos tīklos caur personīgiem stāstiem vari iepazīt tuvāk radio cilvēkus un viņu fanātiskā darba aizkulises.

Latvijas Radio 1 kampaņas sauklis „Kur dzimst viedokļi, tur esam mēs!” akcentē viedokļu daudzveidību un objektivitāti, kas ir ziņu un raidījumu satura pamats.

Latvijas Radio 2 klips un sauklis „Kur dzimst hiti, tur esam mēs!” atgādina, ka tieši šajā stacijā klausītāji dzirdēs latviešu populārās mūzikas svaigākās dziesmas.

Augstākās raudzes mūzika no pasaules labākajām koncertzālēm nonāk pie Latvijas klausītājiem, pateicoties Latvijas Radio 3 – Klasikai. Tieši tāpēc šīs stacijas sauklis – „Kur dzimst klasika, tur esam mēs!”.

Latvijas Radio 4 – Doma laukums iestājas par sabiedrības saliedētību un komandas darbu, ko klipā parādam ar radio darbinieku dalību futbola mačā un saukli „Kur dzimst emocijas, tur esam mēs!”.

Savukārt Latvijas jauno mūzikas censoņu atklājējs Radio 5 – pieci.lv ar klipu apliecina: „Kur dzimst talanti, tur esam mēs!”

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.