Jūn 06

Latvijas šķiratlona izlasei pirmie panākumi

Latvijas šķiratlona izlasei pirmie panākumi

“Draugi, kauliņi ir mesti... pārāk ilgi nepareizajos konteineros.” Ko darīt lietas labā? Saprotot, ka visi apzinīgākie jeb 45% jau šķiro atkritumus, bet pārējiem šī lieta saistās tikai ar šķēršļiem, piepūli un sagatavotības trūkumu, mēs kopā ar Latvijas Zaļo punktu un Deep White nolēmām, ka vajadzīga jauna pieeja. Un ir tikai viena joma, kas minētos mīnusus dabiski pārvērš plusos – sports. Tajā šķēršļi kļūst par izaicinājumu, noteikumi šķiet pašsaprotami un sevis mainīšana sagādā gandarījumu. Kā teiktu Viktorija: “Kur jūs esat dzirdējuši, ka kāds basketbolists čīkstētu par to, ka grozs ir pārāk tālu un prasītu to pienest tuvāk?”. Tā tapa jaunais Latvijas sporta veids – šķiratlons, kurā tāpat kā biatlonā ir 2 disciplīnas un var nošaut vairākus zaķus vienlaicīgi.

Latvijas Zaļais punkts / Uzmanību - vislatvijas šķiratlona starts! from DDB Latvia on Vimeo.

Skaidrs, ka bez azarta un spēles elementa ļaudīm vajadzīgs arī tīri praktisks atbalsts. Un tam vienmēr ir domāts treneris. Tāpēc mēs uzaicinājām viņu – visu laiku labāko šķiratlona treneri Viktoriju jeb uzvarētāju kopš dzimšanas. Mēs ticam, ka ar viņas palīdzību mums izdosies salikt lietas īstajās vietās – kā atkritumu konteineros, tā arī Eiropas šķiratlona topā, jo šobrīd Eirostat dati nerunā par Labu Latvijai. Atkritumu šķirošanā mēs esam tikai 18. vietā Eiropā, atpaliekot arī no saviem tuvākajiem kaimiņiem. Vai tas mums der? Diez vai. Tāpēc mēs atradām 3 šķirotgribētājus un nodevām viņus Viktorijas apgādībā. Tā tapa 6 video treniņi. Viktorija savukārt nolēma no konteineriem pāriet pie augstākiem plauktiem un Vislatvijas šķiratlona atklāšanas pasākumā sarīkoja šķirošanas stafeti Latvijas futbola izlasei un valstsvīriem. Lai gan futbolisti šajā stafetē uzvarēja, Viktorija nolēma tos patrenēt atsevišķi, jo sports paliek sports – to, vai tas ir futbols, basketbols vai šķiratlons vairs neviens nešķiro, jo pamatā jau noteikumi tie paši – galvenais ir zināt, kurā konteinerā, grozā vai vārtos jāmet.

Tā kā Viktorijas domu graudiem ar video treniņiem nepietiek, tie ik pa laikam parādās arī Facebook mēmēs. Tur trenere dalās ar trāpīgiem padomiem un ne visai trāpīgu humoru, veido GIF trenažierus un pat kandidē uz labāko šķiratlona treneres titulu ar deju #VIKAKANDIDAT. Ko lai vēl piebilst? Interese par šķiratlonu un Viktoriju līdz šim ir nenoliedzama. Šķiratlona kustībā iesaistījušies gan dažādi uzņēmumi un organizācijas, gan iedzīvotāji — kopumā izdevies sasniegt jau  588 000 cilvēku, video treniņus noskatījušies 273 300 un aktīvi iesaistījušies 6404 cilvēki. Tomēr jautājums, vai Viktorijai izdosies veicināt arī reālu darbību, izšķiros visu.

Latvijas Zaļais punkts / 1. šķiratlona disciplīna: Stikls from DDB Latvia on Vimeo.

Latvijas Zaļais punkts / 2. šķiratlona disciplīna: Vieglais iepakojums from DDB Latvia on Vimeo.

 

 

 

 

 

 

 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.