Jūl 19

Latvijas Startup zīmolu tops atkal ir klāt – lielāks, labāks un spožāks

Latvijas Startup zīmolu tops atkal ir klāt – lielāks, labāks un spožāks

Pieteikšanās nu jau otrajam Latvijas Startup zīmolu topam ir atklāta. Visi dedzīgie, jaudīgie un drosmīgie jaunuzņēmumi līdz 10. augustam ir aicināti pieteikties, aizpildot anketu šeit.

Startup zīmolu tops ir daļa no Mīlētāko zīmolu topa un tapis sadarbojoties Accenture Latvia, Latvijas Startup asociācijai, Latvijas Ekonomikas ministrijai, Digital Freedom FestivalTechChill un DDB Consulting.

Startup zīmolu tops ceļ gaismā jaunus un spēcīgus Latvijas jaunuzņēmumus. Tos raksturo liels eksporta potenciāls un galva pilna ar idejām, kas realizētas mūsdienīgās tehnoloģijās. Piedalīšanās šajā topā pašmāju zīmoliem paver jaunus ceļus atpazīstamībai visā pasaulē.

Otrajā sezonā Startup zīmolu tops ir uzņēmis lielākus apgriezienus – tas pulcē ap sevi daudz plašāku startup organizāciju tīklu un līdz ar to paver dalībniekiem kārdinošākas iespējas. Solot ne tikai atzinību, kontaktus, investorus, publicitāti un vārda nešanu pasaulē, bet arī uzstāšanos uz tehnoloģiju un startup konferences TechChill skatuves.

Startup_zimolu_tops_2018_490x232.png

Labākos startup zīmolus noteiks gan žūrija, gan tauta. Žūrijas komandu veido kompetenti un pieredzējuši eksperti – ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, Maksims Jegorovs (Accenture), Aija Perta (Rubylight), Tobijs Mūrs (Imprimatur Capital), Juris Birznieks (Latban), Ingmārs Pūķis (LMT), Andris Rubīns (DDB), Kristīne Korņilova (TechChill), Egita Poļanska (Latvijas Startup asociācija), Pēteris Marculāns (Overkill Ventures) un Dagnija Lejiņa (Digital Freedom Festival). Ikvienam par perspektīvāko jaunuzņēmumu būs iespēja nobalsot portālā Delfi.

Desmit labāko jaunuzņēmumu pitch sesija notiks Digital Freedom Festival rīkotajā Startup dienā 12. septembrī. Savukārt uzvarētāji tiks apbalvoti 3. oktobrī Mīlētāko zīmolu topa noslēguma pasākumā, kinoteātrī Daile.

Pirmajā Latvijas Startup zīmolu topā 2017. gadā uzvaras laurus plūca audio programmatūras jaunuzņēmums Sonarworks, kas tika atzīts arī par inovatīvāko startup zīmolu un saņēma arī specbalvu – ceļazīmi pieredzes apmaiņas braucienam uz Silīcija ieleju. Visstraujāk augošais startup zīmols 2017. gadā izrādījās Printful, savukārt lielāko rezonansi spēja izraisīt savstarpējo aizdevumu platforma Mintos.

Vairāk par Startup zīmolu topu vari uzzināt www.zimolutops.lv/startup-zimoli un šeit neliels ieskats Startup Zīmolu Topa atklāšanas pasākumā!  

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.