Aug 21

Leģendārais Deivs Trotts ar lekciju viesojas Rīgā

Leģendārais Deivs Trotts ar lekciju viesojas Rīgā

Radošajā izcilības festivālā ADWARDS2018 aicinām izmantot unikālu iespēju un sastapt Deivu Trottu, Anglijas leģendāro radošo direktoru, viņa lekcijā VEF kvartāla kamerzālē jau 22. augustā plkst.14:00.

Deivam ir 40 gadu pieredze reklāmā, viņš ir dibinājis vairākas aģentūras un ieguvis Ad Age Ņujorka apbalvojumu “Most Creative Agency In the World”, Campaign Londona apbalvojumu “Agency on the Year”,  kā arī 2006. gadā saņēmis D&AD Londona atzinību par mūža ieguldījumu.

Deivs ir ne tikai augstas raudzes profesionālis, bet arī izcils stāstnieks, kurš ikvienu savu domu un ideju prot pasniegt skaidri un precīzi, un ne mazāk svarīgi – arī aizraujoši, izmantojot trāpīgus piemērus.

Deivs ir arī vairāku mārketinga grāmatu autors, turklāt vērts ir iepazīties un iedvesmoties arī no viņa viedā bloga: http://davetrott.co.uk/

„Katru reizi, kad pārmaiņu trendi, lielie dati, mileniāļi un viņu influenceri liek šaubīties, vai pasaulē vēl ir sastopama vienkārša cilvēcīga patiesība, es dodos uz Trotta kunga bloga vietni un pārliecinos — jā, ir,” tā Deiva talantu raksturo DDB radošais direktors Vairis Strazds.

Dažas no Deiva lekcijas tēmām:

* Sarežģīti tiek maldīgi uzskatīts par gudri.
* Īsts radošums ir pārspēt konkurentus.
* Tikai 4 % reklāmu atceras pozitīvi, 7 % vērtē negatīvi, savukārt 89 % neievēro nemaz.  Ko mēs varam darīt šajā sakarā?
* Radošumā lielākā nozīme ir stratēģijai – tai ir jābūt radošai.

Deivs Trotts ir vēl viens izcils lektors, kuru “Latvian Art Directors Club”  ir ieinteresējis uzstāties Latvijas auditorijai – iepriekšējos gados Rīgā viesojušās arī tādas reklāmas jomas zvaigznes kā Džons Hegartijs (John Hegarty), Stefans Sagmeisters (Stefan Sagmeister), Čaks Porters (Chuck Porter), Kīts Reinhards (Keith Reinhard), Pola Šēra (Paula Scher), Lorija Andersone (Laurie Anderson) un daudzi citi.

Pēc Deiva Trotta lekcijas visus sev aktuālos jautājumus varēsi uzdot Jautājumu & Atbilžu sesijā.

Vairāk par Deiva Trotta lekciju šeit.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.