Okt 06

LIVE RIGA STĀSTU SĒRIJAI – KANNU ZELTA DELFĪNI

LIVE RIGA STĀSTU SĒRIJAI – KANNU ZELTA DELFĪNI

Parādījām Kannām Rīgu!

Latvijā jau labi pazīstamā īsfilmu sērija "Rīga rīdzinieka acīm" (“Insider’s guide to Riga”) guvusi jaunus panākumus, un šoreiz nekur citur kā Kannās.

28. septembrī notikušajā 8. Cannes Corporate Media & TV Awards festivālā Live Riga piecu stāstu sērija apbalvota ar diviem Zelta Delfīniem – tūrisma filmu kategorijā un sociālo tīklu video & īsfilmu kategorijā. Godalga saņemta kategorijā "Labākā tūrisma filma" un "Labākās īsfilmas un sociālo mediju video". Kopumā festivālā iesniegtas vairāk nekā 1000 filmas no 40 valstīm.

Šī netipiskā tūrisma kampaņa Jāņa Norda režijā paver skatītājam citādu skatu uz pilsētu un iepazīstina ar to no piecu kolorītu tēlu perspektīvas – savām acīm uz Rīgu skatās gan Vāgneru mīlošs taksists un mūsdienīgs mācītājs, gan trakulīgs sieviešu dzīvesstila blogeris, ballīšu karaliene fizikas skolotāja un brīvdomīgs seniors.

Live Riga / Dodies izbraucienā ar taksistu from DDB Latvia on Vimeo.

Uz festivāla norises brīdi kampaņai pievienojušās ir vēl trīs īsfilmas – tajās savu Rīgu atklāj krustdēls, kuru pilsētas ielās respektē kā nevienu, putnu vērotāja, kura pie zemes nenolaižas nekad, un kapteinis, kura attiecības ar Rīgas ūdeņiem ir personiskas.

Īsfilmu sērija šobrīd jau ir tikusi pie 4,2 miljoniem skatījumu un 18 500 Facebook reakcijām, dalījušies ar klipiem ir 4 500 lietotāju – un komentāros netrūkst sirsnīgu komplimentu.

Live Riga / Skolotājas norādes from DDB Latvia on Vimeo.

Jāpiezīmē arī, ka šīgada otrajā ceturksnī ārvalstu tūristu skaits Rīgā sasniedzis rekordaugstus rādītājus – par 12,7% vairāk nekā šajā pašā periodā pērn. Sagadīšanās? Var jau būt, var jau būt...

Live Riga sadarbībā ar DDB radītā kampaņa jau saņēmusi arī Latvijas radošās izcilības festivāla Adwards ordeņus, Golden Hammer balvas un Tourfilm Riga starptautiskā tūrisma filmu festivāla apbalvojumus.

Starptautiskajā konkursā “Cannes Corporate Media&TV Awards” savus darbus var iesniegt filmu producenti, klienti, aģentūras, televīzijas, kā arī studenti. Festivāls ir viens no populārākajiem savas nozares pasākumiem, pateicoties lielajam dalībnieku skaitam, prestižajiem dalībniekiem, inovatīvajiem un kvalitatīvajiem darbiem, prominentajiem žūrijas locekļiem (Oskaru un Emmy balvu ieguvēji), kā arī dalībvalstīm no visiem pieciem kontinenti.

20171003-LiveRiga_490x232.jpg

Visu īsfilmu sēriju vari noskatīties šeit.

 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.