Apr 29

LiveRiga īsfilmu sērija saņem sudraba medaļu Ņujorkas filmu festivālā

LiveRiga īsfilmu sērija saņem sudraba medaļu Ņujorkas filmu festivālā

LiveRiga īsfilmu sērija “Rīga rīdzinieka acīm” (“Insider’s guide to Riga”) turpina savu uzvaras gājienu starptautiskajā arēnā. Šī gada 9.aprīlī Lasvegasā norisinājās prestižais Ņujorkas Filmu festivāls (New York Festivals TV & Film Awards), kurā jau kopš 1957. gada spēkiem mērojas pasaulslaveni seriāli, dokumentālās filmas, pētnieciskās žurnālistikas darbi, sporta pārraides un zīmolu tēlu filmas - kopumā festivālā piedalās lielākie ekrāna grāvēji no piecdesmit pasaules valstīm. Festivāla žūrijas ievērību izpelnījās arī LiveRiga tūrisma īsfilmu sērija, kā rezultātā DDB balvu pūrs kļuvis bagātāks par sudraba medaļu tūrisma kategorijā!

Insiders guide to Riga” jau atzinīgi novērtēta arī citos festivālos, iegūstot augstākās kategorijas balvas. Tāpat stāstu sērija vēl joprojām tiek papildināta ar jauniem, īpašo rīdzinieku piedzīvojumu atspoguļojumiem, kas liktu tūristiem no visas pasaules ieraudzīt Rīgu kā pievilcīgu sava nākamā ceļojuma galamērķi.

2017. un 2018. gada tūristu pieauguma dati neapstrīdami rāda, ka šī kampaņa bijusi viena no visveiksmīgākajām Rīgas tūrisma mārketinga vēsturē - Latvijā bijis straujākais pieaugums starp Eiropas Savienības valstīm nakšņošanas skaitā viesnīcās un citās tūristu mītnēs pēdējo 25 gadu laikā! Tāpēc varam būt droši, ka, iznākot LiveRiga jaunajām sērijām, ciemiņu galvaspilsētā būs vēl vairāk!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.