Mar 20

LMT Okarte virtuālajā tirgū pulcē gandrīz 40 000 pircējus

LMT Okarte virtuālajā tirgū pulcē gandrīz 40 000 pircējus

Sarunas ir neprognozējamas. Jo īpaši Rīgas Centrāltirgū, kur dodas iepirkties tie, kuri novērtē cilvēcīgas sarunas ar pārdevējiem. Tāpēc tieši Rīgas Centrāltirgus tika izvēlēts kā vieta, kura vislabāk raksturo LMT Okarte konceptu produktam "LMT Okarte jaunais standarts". Uzsverot to, cik neprognozējamas var būt ikdienišķas sarunas, tika radīts digitālais risinājums - spēle, kuras darbība norisinās tirgū un kuras gaitu ietekmē pats spēlētājs.

Divu nedēļu laikā iepirkšanos Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljonā ir izmēģinājuši jau gandrīz 40 000 virtuālo pircēju un daļa apmeklētāju sarunām ar paviljona pārdevējām ļāvušies pat 20 minūšu garumā.

Kā komentē LMT pārstāvis Ervīns Vanags: "Noteikti jāpiebilst, ka šī digitālā risinājuma kvalitāte viennozīmīgi neatstāj vienaldzīgu un paceļ digitālo risinājumu izstrādes latiņu Latvijā". Arī Rīgas Centrāltirgus mārketinga un komunikāciju daļas vadītājs Oskars Balodis atzinīgi vērtē šo projektu: "Rīgas Centrāltirgus lepojas ar tirgotājiem sakņu paviljonā, kuri daudzu gadu garumā iemantojuši pircēju uzticību. Nav šaubu, ka viņu veiksmīga darba pamatā ir māksla sarunāties. Prieks un gandarījums, ka to pamanījuši arī LMT un DDB, veidojot sirsnīgu reklāmas kampaņu, tostarp interaktīvu sarunu prognožu spēli, kurā ikviens var iepazīt Centrāltirgus atraktīvos tirgotājus, kuri azartiski iesaistījušies projektā un kurus ik dienu var sastapt sakņu paviljonā."

Pievienojies un piedzīvo tirgus šarmu arī Tu: www.sarunuprognoze.lv

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.