Mai 26

LMT turpina iedvesmot darītājus

LMT turpina iedvesmot darītājus

Ir apritējis gads, kopš nācām klajā ar LMT jauno identitāti un vērtībām, aicinot mest pie malas īdēšanu un ķerties pie darbiem. Kopš tā laika esam pārliecinājušies, ka latvieši dara. Pašreiz mēs esam stiprāki nekā jebkad agrāk, tāpēc radījām LMT „Domā – Dari” turpinājumu, kas liek novērtēt mūsu varēšanu, spēkus un iedvesmo Latvijas darītājus.

Lieliem darbiem vajadzīgi labi sabiedrotie, tādēļ vēlamies pateikties Film Angels Studio, LMT komandai un, protams, visiem DDB cilvēkiem, kas strādāja pie šī projekta.

Arī sociālie tīkli burbuļo – klips izpelnījies labus vārdus un uzslavu. No „fantastiski skaista reklāma”, „es pat teiktu – ģeniāli!” un „baigie malači!” līdz pat atziņai, ka „šādi rullīši valstij dod vairāk nekā politiķi” un „lika aizdomāties, ka mēs spējam vairāk nekā spējam iedomāties”!

Tas rats ir iegriezts! Un pamēģiniet mūs tagad apturēt.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.