Nov 10

LMT - Viedpalīgi ir klāt!

LMT - Viedpalīgi ir klāt!

Nav jākautrējas, ja nezināt, ko nozīmē „viedpalīgi”. Pirms dažiem mēnešiem mēs paši nezinājām. Jo tāda vārda vēl nebija. Tāpēc DDB tekstu autoriem neatlika nekas cits, kā to izdomāt! Tā tas notiek, strādājot ar vadošo mobilo tehnoloģiju uzņēmumu Latvijā — LMT.

Šoreiz Latvijas Mobilais Telefons iepazīstina ar ikdienā noderīgām ierīcēm, kas pievienotas internetam, lai palīdzētu mums izdarīt vairāk. Fanātiski novatori un agrīnie tehnoloģiju adepti viedpulksteņus, sporta aproces, mājas kameras un dažādas citas šāda veida ierīces jau ir paspējuši pasūtīt no ārvalstīm, bet tagad ar noderīgākajām no tām pavisam ērti var iepazīties arī LMT klientu centros.

Lai iepazīstinātu ar jaunumiem, esam radījuši TV klipu ar Raimonda Paula dziesmu „Rudenī vēlu”. Ja vēlies uzzināt vairāk par viedpalīgu spēku, ieskaties te vai dodies uz tuvāko LMT klientu centru, kura darbinieki labprāt pastāstīs daudz vairāk. 

 Viedpaligi_490x232.jpg

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.