Nov 03

Baltijā sevi piesaka Luminor

Baltijā sevi piesaka Luminor

Ar pārmaiņām un visu jauno ir kāda interesanta iezīme – tas neiestājas, ja kāds to nesāk. Tāpēc, ja visi gaida, kad paši būs gatavi, tad par gatavu nekļūst gandrīz nekas. Pie šādām atziņām mēs nonācām, iesaistoties LUMINOR izsludinātajā Baltijas aģentūru konkursā. LUMINOR komanda bija sapratusi, ka jāmainās arī bankām, un ne tikai nosaukuma, bet sistēmas līmenī, tāpēc viņiem bija vajadzīga atbilstoša komunikācija. Tāda, kas nerunā banku, bet gan cilvēku valodā. Tāda, kas nevis baidās no pārmaiņām, bet iniciē tās.

Kas vieno LUMINOR un viņu klientus? Uzņēmība. Fakts, ka viņi griež, kamēr visi citi mēra. Un tieši uzņēmība ir tā, kas kalpo par dzinēju un starteri visam pārējam. Tā tapa koncepts #UzņēmīgieVar, kas iestājas par uzņēmējiem, uzgājējiem un uzracējiem jeb visiem, kas ir pietiekami drosmīgi kaut ko sākt. Galu galā labs nāk nevis ar gaidīšanu, bet gan ar darīšanu. Šo principu mēs ieviesām arī komunikācijā, cenšoties mazāk stāstīt, bet vairāk rādīt savu pārliecību.

Luminor - #UzņēmīgieVar from DDB Latvia on Vimeo.

Prieks, ka mūsu pārliecība, vērtības un redzējums sakrita ar LUMINOR jauno komandu un mēs uzvarējām plašā un sīvā Baltijas radošo aģentūru konkurencē, lai kļūtu par LUMINOR koncepta veidotājiem Baltijā. Prieks ne tikai par uzvaru, bet par visnotaļ saskanīgo un veselīgi ambiciozo sadarbību, kas izveidojusies mūsu starpā un ļauj radīt ko nebijušu. LUMINOR izveidojās, apvienojot divas bankas – NORDEA un DNB. Ar NORDEA mums bijis tas gods strādāt jau iepriekšējos 7 gadus, tāpēc novērtējam, ka šo sadarbību var turpināt jaunā līmenī.

2kartiņas_490x232px_2-02.jpg

Jaunās bankas pieteikuma kampaņa tika atklāta ar video manifestu, iedvesmojošu pasākumu darbiniekiem un galvenajiem principiem, kas atšķir aizsācējus no sekotājiem. Koncepts ir radīts te un ar partneru aģentūru palīdzību tiek īstenots visās trīs Baltijas valstīs. Tas, protams, ir tikai sākums, jo, apvienojot DDB un LUMINOR uzņēmību, šķiet, ka priekšā ir vēl daudz inovatīvu, aizraujošu, bet galvenais – pavisam reālu lietu. Galu galā kopā #UzņēmīgieVar vairāk.  

berni.png

Ieskatīties video tapšanas aizkulisēs varat šeit.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.