Nov 23

Mairis Briedis iekaro Rīgas tūristu sirdis

Mairis Briedis iekaro Rīgas tūristu sirdis

Live Riga īsfilmu sērijas "Rīga rīdzinieka acīm" (“Insider’s guide to Riga”) jaunākais klips ar neseno boksa čempionu Mairi Briedi jau paspējis izraisīt ne tikai vietējo fanu ovācijas, bet arī iekarojis potenciālo Rīgas tūristu sirdis. Sociālos tīklos birst Mairi slavinoši komentāri, tā īsfilmai nopelnot jau 523 500 skatījumus!

Jaunajā klipā Mairis aizved skatītājus ceļojumā cauri Rīgai un pats demonstrē bokserim neraksturīgas un pārsteidzošas puses. Tāpat kā ikdienā papildus spožajai boksa karjerai – Mairis arī īsfilmā ir policists, bet šoreiz viņš sastop pavisam neparastus likumpārkāpējus un liek lietā nestandarta metodes.

Īsfilma ar Mairi ir desmitais, pagaidām noslēdzošais sērijas "Rīga rīdzinieka acīm"  klips. Sērija parāda tūristiem Rīgu, izmantojot asprātīgus stāstus un skatoties uz pilsētu ar rīdzinieku acīm.  Iepriekšējās īsfilmās ar savu skatījumu uz galvaspilsētu dalījās tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko, ballītes mīloša fizikas skolotāja, putnu vērotāja, moderns mācītājs un citi kolorīti varoņi.  Sērijas klipi ir plūkuši laurus Kannās – apbalvoti ar Zelta Delfīniem. Īsfilmas tapušas, sadarbojoties Rīgas Tūrisma Attīstības Birojam Live Rīga, DDB komandai un producentam Jānim Nordam.

Kopumā LiveRiga visas desmit īsfilmas ieguvušas jau vairāk kā 7 miljonu skatījumu, kā arī 50 000 reakcijas un komentārus.

Skaties īsfilmu un ļaujies Maira harismai arī tu!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.