Okt 04

Mēs Latvijā visi esam bagāti!

Mēs Latvijā visi esam bagāti!

Mums ir pašiem savs Siguldas zelta rudens. Mums pieder saullēkts pēc kārtīgi noballētas nakts ar savējiem. Un mēs varam kļūt par prezidentiem arī bez izcilām angļu valodas zināšanām.

Svaigākajā Latvijas Mobilā Telefona kampaņā mēs katru pasludinājām par bagātāko cilvēku Latvijā. Uz kāda pamata? Jo spējam pasmieties par sevi un novērtēt to, kas mums ir. Par to arī veidojām TV klipu un aplikāciju internetā.

Sadarbībā ar mediju aģentūru CMS radījām "Latvijas bagātāko cilvēku topu", par pamatu ņemot labi zināmo žurnāla "Klubs" vai "Forbes" bagātāko cilvēku topus.

Katram, kurš vēlējās noskaidrot savu vietu topā, bija jānorāda trīs lietas – īpašumi, ienākumi un izglītība. Jāmin, ka neviens no šiem parametriem netika ņemts vērā jebkādu statistikas datu iegūšanai, bet kalpoja uzmanības novēršanai līdz pat pašam testa iznākumam.

Aplikācija sasniedza teju 100 000 sociālo tīklu lietotāju, piepulcējot ap 1500 jaunus sekotājus gan LMT Facebook, gan LMT Draugiem.lv kontiem pāris dienu laikā. Un Tu joprojām vari uzzināt, kāpēc esi bagātākais cilvēks Latvijā!

Komentāri

Jaunumi

Rādīt vēl
Vai pārlekt uz gadu
DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2018