Mar 13

MĒS MĪLAM KRŪTIS

MĒS MĪLAM KRŪTIS

Krūtis ir televīzijā, reklāmās, filmās un žurnālos. Mēs mīlam uz tām skatīties, mēs mīlam ar tām izcelties. Krūtis ir visiem un visur, tās aizrauj! Tomēr krūšu veselība joprojām ir tabu. Mēs gribam to mainīt - lai rūpes par krūtīm kļūtu par daļu no mūsu ikdienas un kultūras. Tāpēc DDB kopā ar labdarības fondu „Rozā vilciens“ ir radījis kustību #PUPKULTŪRA.

Kustība ne tikai aicina ikvienu parūpēties par savām krūtīm, bet arī ziedot tām krūtīm, kurām atbalsts šobrīd vajadzīgs visvairāk. Tā dodam iespēju sievietēm ar krūts vēzi apmeklēt psihoterapeitu un fizioterapiju, kas viņām tik ļoti palīdz atveseļošanās laikā. Pagājušajā gadā 150 sievietes apmeklēja terapiju, bet šogad, ja liksim kopā savus spēkus un arī eiro, varēsim palīdzēt jau 300 sievietēm.

Un mēs ticam - mums izdosies, jo #PUPKULTŪRA izplatās strauji. Aizsākām to LMA karnevālā ar lielāko Latvijas krūšu instalāciju, pie kuras fotografēties gribētāji stāvēja rindā un ar foto dalījās sociālajos tīklos. Turpinājām ar saukli „Rūpējies par to, ko mīli“ un vides reklāmām, kas piesaistīja gan braucēju, gan kājāmgājēju pastiprinātu uzmanību. Un Rimi veikalos tika izvietotas ziedojumu kastītes. #PUPKULTŪRA fanu lokam pievienojās arī populāri Latvijas influenceri, Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli un Sieviešu stendaps. Savukārt sociālo tīklu lietotāji ir sajūsmā par tēmturi #PUPKULTŪRA un publicē to kopā ar attēliem, kuros viņi redz krūtis.

Un tas nebūt nav viss! Esam izlaiduši arī vērienīgu #PUPKULTŪRA T-kreklu un aksesuāru kolekciju, kurai dizainus radījuši Otto Zitmanis, Ritums Ivanovs un citi mākslinieki. Iegādājoties kolekcijas T-kreklus un aksesuārus, Tu nepaliksi nepamanīts, turklāt 5 eiro ziedosi sievietēm ar krūts vēzi. Vēl Tu vari ziedot 1.42 EUR, zvanot uz 90006485. Pievienojies #PUPKULTŪRA, jo arī Tev ir divi (.)(.) izcili iemesli!

kreklikopa.jpg

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.